1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forum i Opera [ Długie Wczytywanie Witryny ]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Floyd, Marzec 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Jak w temacie, a dokładnie zatrzymanie wczytywania witryny do pewnego stopnia i tak dalej może sie ciągnąć aż do śmierci, Twojej lub komputera. Jak zwykle mam wrażenie ze to wina, jakieś reklamy lub tego typu rzeczy.
    Za to w IE nie działa mi możliwość wklejenia Emotki, lub obrazka, co gorsza nawet przyciski od zmiany stylu tekstu nie działają...

Nie wiem kto się dotykał do kodu źródłowego, ale spierdzielił ta robotę. No chyba że ja mam zawirusowany tak komputer i akurat tego forum nie lubi.

Ma ktoś podobny problem?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Mam dokładnie taki sam problem , myślałem że to wina mojego internetu i nie patrzalem w innej przeglądarce

4. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Przykro mi koledzy ale ja mam opere 10 chyba tą najnowszą i wszystko działa pięknie wyczyśćcie ciasteczka itp

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    heh i nagle jakimś cudem zaczęło wszystko działać =).

Dziękuje ślicznie =).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum