1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Forum - jako przeczytane" - sugestia

Temat na forum 'Błędy i sugestie odnośnie XboxForum.pl' rozpoczęty przez Zinyx, Październik 4, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zinyx

Zinyx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jedna rzecz mnie trochę na tym forum denerwuje... Mianowicie będąc na stronie głównej najeżdżając myszką na tego białego pada pojawia mi się pop up "Mark Forum Read" klikam pojawia się okno - klikam "Zaznacz forum jako przeczytane" to i tak mnie przekierowuje do tego działu gdzie nie miałem zamiaru wchodzić... I znów muszę kliknąć na stronę główną żeby wyjść. Można by to jakoś poprawić, bo to trochę denerwujące jest...

Np. na dwuklik myszką na tym padzie, i zmieniał by się z białego na czarny... I oznaczało by że już cały dział został przeczytany... Oczywiście będąc już w danym dziale została by opcja "Zaznacz forum jako przeczytane"

Tak to trochę klikania...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum