1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forum + Klan Call of Duty Black Ops!

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez sroxer, Styczeń 7, 2011.

1. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Jako iż posiadam forum i bardzo dobry hosting jestem w stanie zaoferować forum dla swojego klanu w CoD i inne gry...
    Adres to forum.portal-graczy.pl . Forum będzie specjalnie zmodernizowane pod klan...

W takim razie otwieram nabór do klanu w Call of Duty Black Ops o nazwie "No Limits".
    Początkowo nabór tylko do Black Ops'a, ale z czasem dojdą kolejne gry...

Wymagania:
    1. Headset
    2. Zdyscyplinowanie
    3. Stawianie się na treningi, rozgrywki klanowe
    4. Piskliwym głosom mówimy STANOWCZE NIE!

Oferuję:
    1. Dobrą zabawę
    2. Rozgrywkę Fair Play
    3. Spotkania, treningi
    4. Dedykowane forum

Będzie to klan bardziej 4Fun ;) Więc serdecznie zapraszam wszystkich... Proszę zostawiać po sobie nr. gg...

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Ja proponuję Tobie utworzenie dywizji Medal Of Honor . Powód? Gra w ta grę duzo polaków. Sam gram z kilkoma znajomymi i jesli ma to być klan 4 fun to mógłbym ich zwerbować . Jeśli jesteś zainteresowany wyśli mi odpowiedź na gg . Pozdrawiam. Aaaa i jeszcze jedno . Może podasz linka do tego twojego forum . Zobaczy się co to za cudo :p

4. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm, jestem skłonny użyczyć trochę miejsca na forum dla Twojego klanu, bo ja tej gry nie posiadam...

Ogólnie forum jest o tematyce gier, ale wszystko zmienię... Póki co czekam na chętnych....

Forum o Grach - Portal Graczy :: Strona Główna

Wczytywanie...