Forumowy Klan Black Ops 2

ogames

Użytkownik
Użytkownik
Robiłeś prestiż? Nie wybrałeś sobie przypadkiem nagrody za prestiż wyzerowania stat?

---

Zapraszam także tu : http://xboxforum.pl/klany-145/klan-xboxforumpl-black-ops-2-a-160553/#post1177795
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Ja już ci pisałem na Xbox Live, że chętnie wezmę udział, przyjąłem zaproszenie na CoD Elite ale nadal nie pokazuje mnie w rosterze, poczekam i sprawdzę później dzisiaj GT:MatthewHEAT.
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Forumowy Klan Black Ops 2

Robiłeś prestiż? Nie wybrałeś sobie przypadkiem nagrody za prestiż wyzerowania stat?

---

Zapraszam także tu : http://xboxforum.pl/klany-145/klan-xboxforumpl-black-ops-2-a-160553/#post1177795
Nie, grałem w prywatny mecz na mapie z dodatku Revolution i kiedy chciałem sobie z powrotem na multi pograć to mi wyskoczyło okienko z informacją że statystyki zostały wyzerowane... Straciłem wszystkie złota na smg, a poprzednio kiedy to się stało straciłem diamenty na shotgunach.
Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Ogames siema napisz mi jakie godziny treningów i jak często trzeba grać mam cię w znojomych ale jak widać często nie gram, a chętnie bym pograł z fajną ekipą która ogarnia temat bo mam już dość dołączania się do istniejącej gry gdzie moja "cudowna" drużyna wtapia po 30-40 pkt :p
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Odp: Forumowy Klan Black Ops 2

Teraz bede wiedzial ze rozwalam kolegow z forum

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
@up Czym ten post jest zwiazany z tematem bo nie rozumiem?
@wojek_gacek jesteś w klanie

---

Aktualna lista członków (GT) :
1.ogames
2.Frantic77
3.MatthewHEAT
4.Morta14
5.TalaMiczu
6.xSLASK WROCLAWx

Klanowicze, dziś od 18 proszę o granie na Core Headquarters.

PS. Listę graczy będę aktualizował.
 

Morta14

Świeżak
Świeżak
ej mam pytanie odnośnie tych diamentów co trzeba zrobić żeby mieć je jako kamuflaż ?? bo widziałem na gameplayach że można je połączyć ze złotym kamuflażem
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
O ile mi wiadomo, to żeby zdobyć diament do np. Ballisty, trzeba mieć wszystkie snajpy na złoto. Wtedy powinno ci odblokować diamenty do snajperek.
 

Morta14

Świeżak
Świeżak
aha ok dzięki
 

roch0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Forumowy Klan Black Ops 2

ej mam pytanie odnośnie tych diamentów co trzeba zrobić żeby mieć je jako kamuflaż ?? bo widziałem na gameplayach że można je połączyć ze złotym kamuflażem
Żeby mieć diamentowe camo na broni musisz najpierw zrobić złoto na wszystkich broniach z danej klasy (np. wszystkie smg) wtedy się Tobie automatycznie odblokuje.

Co do tematu, to mogę z wami pograć chłopaki, ale do klanu nie będę wstępował bo jestem w innym już ;-)

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
Co do tematu, to mogę z wami pograć chłopaki, ale do klanu nie będę wstępował bo jestem w innym już ;-)
Spoko, jak coś to zapraszaj na Xbox Live'ie.

---

Wyzwania dla klanu w najbliższym czasie :

1#
Likwidacja Potwierdzona

02/14/2013
Godzina 18:00
Jak najwięcej likwidacji potwierdzonych :

Zdobycie 125 Likwidacji potwierdzonych
Clan XP + 100
Zdobycie 250 Likwidacji potwierdzonych
Clan XP + 100
Zdobycie 500 Likwidacji potwierdzonych
Clan XP + 100

2#
Deathmatch Drużynowy

02/15/2013
Godzina 18:00
Jak najwięcej zabić:

Zdobycie 250 Zabić
Clan XP + 100
Zdobycie 500 Zabić
Clan XP + 100
Zdobycie 750 Zabić
Clan XP + 100

Wyzwania trwają 23 godziny.

---Aktualizacja Listy Graczy---

1.ogames
2.Frantic77
3.MatthewHEAT
4.Misiasty096
5.Morta14
6.TalaMiczu
7.WojekGacek1984
8.xSLASK WROCLAWx
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@up

Dobrze się wczoraj grało tylko szkoda, że reszty ekipy nie było...

Ps nie wymiataj tak człowieku bo mi się przykro robi hehehe ;))
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
No niewiem, tak sobie szło ;p, dobra, jeżeli juz nie macie sił grać (tak jak ja, denerwuje mnie:D) na Headquarters to można odpuścić, 100expa dostaniemy, mamy ponad 25 Zabezpieczeń, no chyba, że ktoś chce dobić do 50 :). Nawołuje do Likwidacji Potwierdzeń dziś od 18:00 do jutra do 17:00. Powodzenia, miłego zbierania Tagów :)
 

Morta14

Świeżak
Świeżak
ej ogames nie będzie mnie trochę bo nie mam kasy na golada a kod na 48 h mi się skończył i trochę mnie nie bedzie na bo 2
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
No, ok. A kiedy planujesz zakupić golda nowego?
 

Morta14

Świeżak
Świeżak
no jak najszybciej chciałbym ale tego to nie wiem
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze, chciałbym podziękować tym, którzy grali wczoraj na Likwidację Potwierdzoną. A dalej moje miłe zaskoczenie. Zdobyliśmy Złoto i +300Clan Expa. Dzięki za miłą grę.
W sumie zdobyliśmy 1316 Likwidacji Potwierdzonych, z tego :
1. 708 likwidacji - TalaMiczu
2. 403 likwidacji - ja ;)
3. 205 likwidacji - xSLASK WROCLAWx

Good Job :)

Druga sprawa.
Proszę o granie na Core Team Deathmatch, kille do wyzwania liczą się TYLKO w Core, a nie w Hardcore (sprawdzałem) - tak jak to było w Likwidacji Potwierdzonej. Wyzwanie trwa do 17:00, 16.02.2013.

A od 19:00, 16.02 - zapraszam do gry na Core Kill Confirmed - operacja trwa chyba 3h.
Punktacja za operację, miejsce klanu w :
Top 100% (wystarczy jedna likwidacja potwierdzona :D) - +250ClanExp
Top 25% - +500ClanExp
Top 10% - +1000ClanExp
Pojedynczy, najlepszy klan - +2500ClanExp

W niedzielę - od 23:00 - zaczyna się operacja na Core Team Deathmatch.
Punktacja taka sama jak w sobotę na Core Kill Confirmed.
Jeżeli ktoś nie może w niedzielę to luz, ja sam nie będę mógł - wiadomo, późna godzina, a w poniedziałek mam szkołę.

PS. W sobotę, wieczorem, będę najwcześniej o 19:00.
PS2. Mam jeszcze jedną prośbę, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na motto klanu, proszę pisać w temacie, jeżeli ktoś się odezwie, to może i ja jakąłś propozycję zapodam. Dobra, nie męczę już.

To chyba na tyle.
Życzę miłej nocy.
 

Talamiczu

Świeżak
Świeżak
Dziś od godziny 18:00 Gramy All Game Modes / Highest Total Wins
25 Win + 100 xp
50 Win + 100 xp
75 Win + 100 xp
Do zgarnięcia 300 xp ;] Wystarczy grać i wygrac ! :D

Pozdrawiam TalaMiczu
 
D

Deleted member 63718

Guest
Witam, mozna dolaczyc? Musze sie jednak przyznac, ze nie jestem jakims wybitnym graczem w CODa ze wzgledu ze dopiero zaczynam moja zabawe na XBL takze w temacie strzelanek na padzie jestem troche zielony. Zestawu sluchawkowego nie mam (jeszcze, jak znajde okazje na Allegro to napewno sie zaopatrze), a lat mam 18 takze ew. pozniejsza rozmowa nie jest problemem.
GT Mat5uyaMa
Pozdrawiam.
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
Jasne, chętne osoby, które poświęcają trochę czasu na gre, mile widzianie ;) Złóż aplikacje do klanu prze CoD Elite i zaproś mnie na Xbox Live.
 

Do góry Bottom