Forumowy klan Ghosts czyli wygrywamy kolejną edycję clan wars.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Witam, wraz z ekipą klanu do którego należę opracowaliśmy prosty sposób na wygranie clan wars a co za tym idzie odblokowanie czerwonych mask i uniformów. Kwestia leży w tym że trzeba zebrać jak największą liczbę graczy i w te kilka dni kiedy są zawody grać do upadłego we wszystkie tryby. W lobby muszą być przynajmniej 2 osoby z klanu żeby zdobywać xp. Dlatego niedługo będziemy zakladać klan na kolejne wojny klanów. Najprawdopodobniej zorganizujemy to pod szyldem XBF. W tym temacie proszę o wpisywanie się chętnych osób. K/D ratio nie ma znaczenia. W miarę jak pomysł będzie się rozwijać wszystkie informacje pojawiać się będą w tym poście.
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
To dobrze pemek bądź wieczorem, to zaprosimy do klanu. Im więcej nas będzie tym lepiej. Jak to się powiada, że w grupie siła :)
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
A co z xSLK ?

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
A co z xSLK ?Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Tak jak napisałem nie mamy do końca pomysłu co zrobić. Ostatecznie chyba jednak porzucamy pomysł nowego klanu forumowego na rzecz naboru do xSLK w którym i tak gra spora liczba osób z tego forum. Klan liczy ponad 40 osób praktycznie zawsze jest z kim pograć i ma level 18 Ratio 1,17 ostatnie clan wars zakończyliśmy w platynowej (najwyższej) dywizji na 4 miejscu, w planach jest zwycięstwo ale złotej dywizji i czerwone maski i kombinezony dla wszystkich. Szkoda marnować ciężkiej pracy i godzin grania na ten poziom. Jeśli ktoś chce dołączyć i pomóc przy kolejnych klan wars proszę o pw na live a będę zapraszać przez aplikację COD.
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
@nakoz
Racja, szkoda już tego czasu spędzonego aby wklepać to co jest. A po co zaczynać od nowa jak już mało zostało do osiągnięcia celu :D

@topic
Wbijać wbijać! Podrzemy mordy przez hs :3
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Mam oficjalne info clan wars startują jutro około godziny 19 w PL. Jeśli ktoś chce z nami nabijać xp to zapraszam. Również osoby posiadające nowe DLC Onslaught zapraszam do wspólnej gry.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
kosz,,,
 

Do góry Bottom