Forumowy Klub Forza Horizon [XbF]

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
To jak panowie? Uda nam sie coś zorganizować? :)
 

hoshi

Użytkownik
Użytkownik
masz na myśli wspólny wypad na piwko?
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
No np :) albo jakieś spotkanie całej ekipy co graliśmy w Horizon :)
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Widzę Panowie że wracamy do tematu, co kiedyś ruszyłem na XBL, super. Nadszedł na to w sumie dobry czas, bo prawie każdy z Nas ma wakacje i jest wolny od nauki. Więc faktycznie można by coś zaplanować. Jeśli chodzi o moja osobę, to jak najbardziej jest na TAK i ZA. Z wcześniejszych rozmów jak spędzaliśmy wiele godzin przy FH i wspomniałem o takim spotkaniu klubowym dobrze byłoby ustalić wspólna lokalizację wygodną dla wszystkich z dojazdem. Tym bardziej że nasi klubowicze są z całej Polski (Wadowice, Lublin, Kraków, Katowice, Łódź, 3Miasto :), Poznań, Bydgoszcz). Jakby co to z hubi84k mógłbym pojechać jednym transportem, bo w sumie my mamy do siebie najbliżej.

Wypowiedzcie się jak wyglądacie czasowo z sierpniem konkretne daty, bo patrząc w posty to chyba większość ten miesiąc obstawia. Jeśli chodziłoby o dostosowanie się z mojej strony, to jestem otwarty na terminy, bo w każdym momencie mogę mieć wolne od moich obowiązków.
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Mi pasuje każdy termin w sierpniu oprócz weekendu 16-18 sierpnia. A dla mnie najlepszą lokalizacją byłoby gdzieś nad morzem albo centrum.
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki Ti9er, że o mnie myślisz :)

Mi NIE pasuje 16 sierpnia i +/- 7 dni (nie wiem jeszcze dokładnie w którą stronę) ale jeżeli decyzji co do miejsca nie ma, to ja proponuję Poznań, a jeżeli w FH waszym ulubionym radiem było Bass Arena, to znam parę miejscówek, które będą pasowały do klimatu Drum and Bass'owych banger'ów z tego właśnie radia :D

PS: Od razu mówię, że Warszawa jak dla mnie odpada z powodów osobistych (bez urazy)
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hubi, do Poznania mam 600 km... :D
 

dawid27pl

Użytkownik
Użytkownik
koledzy moj gamertag dawid27pl
zaprosicie mnie ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak któryś z opiekunów klubu będzie grać to Cię doda :)
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli jeszcze nikt tego nie zrobił to dzisiaj troszkę później wyślę zaproszenie :)
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Ile obecnie ludzi gra regularnie w FH? Postanowiłem wrócić, ale moje save się sknociło i od nowa gram;/
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Coraz mniej ludzi gra. Teraz gramy częściej w BF3, albo CODMW3. Jeżeli nie ma cię w klubie, to wyślę Ci zaproszenie. Pozdr.
 

AngryPearl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli jeszcze ktokolwiek gra w FH to prosze o wysłanie zaproszenia, bo niedawno zacząłem grać a nie mam za bardzo z kim pograć na multi
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poszły zaproszenia dla AngryPearl i Fuxx16 :) Pozdrooo
 

CastTable

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
W sumie to zawsze lepiej w ekipie, więc jak można jeszcze dołączyć to też poproszę zapro ;)


@Down
Okej rozumiem :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak któryś z opiekunów klubu będzie online to wyśle zaproszenie.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jutro w ciągu dnia wyślę Ci zaproszenie :)

EDIT: CastTable - zaproszenie wysłane, wymagany HS podczas grania z nami, oczywiście nie ma się czego wstydzić :D; AngryPearl witamy w klubie; Fuks zaakceptuj zaproszenie.

Hubi zasugerował kilka osób do wyrzucenia i niektóre udało mi się potwierdzić, resztę musi potwierdzić Nakoz :)
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Hej panowie. Teraz wiem już na 100%, że z tym spotkaniem, które planowaliśmy na sierpień nie wypali... Nie dostane urlopu :/
 

Mathieu

Świeżak
Świeżak
Prosze o zapro, pozdro ! : )
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Witam Was serdecznie

Dotychczasowe pomysły aby zorganizować spotkanie w gronie naszych klubowiczów z XBF Forzy Horizon kończyły się niepowidzeniem. Może z racji braku równoległej imprezy. Lecz powstaje teraz realna szansa aby Klubowiczów zjednoczyć w jednym miejscu i o tym samym czasie, na Summer Cars Party 2013 w Katowicach, który odbędzie się 7-8.09.2013 przy okazji tej imprezy możemy spotkać naszą ekipę Online i to w Real'u.

Oto link do harmonogramu imprezy:
Harmonogram imprezy SCP 2013 - Aktualności - Summer Cars Party

Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji :)

Obecność potwierdzają już:
- Michal0808
- icekman
- Ti9er PL
 

Do góry Bottom