1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 2 czy się opłacało ;p?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez typu1995, Luty 13, 2011.

1. typu1995

typu1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupilem przedtem na allegro forze 2 używkę za 20 zł :p czy się opłacało? Czy ta gra fajna? Gra w nią przez internet ktoś jeszczze? I czy grywalny i fajny singiel :p?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jeśli interesujesz się autami to się opłacało. jeśli chcesz się po prostu pościgac to nie, bo ta gra jest nudna jak flaki z olejem, moim zdaniem. każdy lubi co innego, mi nie sprawia przyjemności jechanie 8 okrążeń z czego każde po 3 min :)

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up jestem tego samego zdania, mam forze 3 ale była razem z exboxem, gram jak się bardzo nudzę

5. maciongix

maciongix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Opłacało się, ja jak miałem tą grę to grałem głownie na xbl, sprzedawałem swoje auta innym ludziom i ogólnie było fajnie. Polecam tą gre.

6. typu1995

typu1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na czym polega system sprzedawania aut :D? Mógłby ktoś rozwinąć ;D?

7. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    za gre zaplaciles tyle ile chodzi na allegro, ale jak dla mnie mimo wielkich zachytow innych nad forza to nie powalila mnie na kolana. Auta fakt fajnie odwzorowane, ale pozatym nudna strasznie. Jesli preferujesz zrecznosciowki to zadlugo w nia nie pograsz

8. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Dostałem tę grę za free i jedyny pożytek z niej to to, że mam o 1 pudełko z grą więcej na półce ;)

9. cin_mar

cin_mar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra to typowy symulator, nie będzie takiej frajdy jak w GRID czy w jakimś NFS, ale za te pieniądze napewno się opłacało, swoje odzyskasz w razie sprzedaży :)

Wczytywanie...

Poleć forum