1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 2 dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez merwi13, Lipiec 9, 2013.

1. merwi13

merwi13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Forza 4 dvd2 na usb

Witam!
    Posiadam oryginalną (bundle copy) forze 4 wersję jednopłytową dlatego w grze nie posiadam niektórych samochodów dlatego ściągnąłem drugą dvd i zainstalowałem ją na pendrive usb według http://xboxforum.pl/pomoc-19/forza-4-2dvd-i-pendrive-105301/index3.html#post844899 tego sposobu jednak po podłączeniu nadal nie posiadam tych samochodów. Dlatego wszedłem przez konsolę na dysk usb i w zawartość widnieją te dodatki. :/
    Moje pytanie czy powinienem jeszcze jakoś zainstalować te dodatki czy powinny od razu działać po uruchomieniu gry z dvd 1 ?

Konsola przerobiona na lt3.0

Proszę o pomoc bo chciałbym pośmigać sobie trochę tymi wszystkimi samochodami :D

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To nie będzie działać z pendrive, musi być zainstalowane na dysku twardym.

Wczytywanie...

Poleć forum