1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

forza 2 - malowanie samochodu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Booster1987, Maj 28, 2009.

1. Booster1987

Booster1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dresden,Niemcy
    Mam pytanie może i banalne ale patrząc na niektóre samochody np grając przez siec widzę naprawdę ciekawe grafiki na autach...przeszukałem wszystkie grafiki i znalazłem tylko jakieś denne figury, nazwy firm itp. Skąd ludzie biora grafiki np z gier, filmów itp??

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Rysują je... Użyj Google następnym razem, byś w mniej niż minutę się dowiedział, że niestety (albo is "stety") nie ma opcji importowania żadnych grafik, ale za to możesz narysować co chcesz z max 1000 warstw. Tak więc zapaleńcy siedzą z padami, nakładają na siebie warstwy i je odpowiednio skalują, obracają, pochylają itp. aż w końcu dochodzą do zamierzonego efektu. Później mają wyczesaną grafikę na furze i się lansują, bądź sprzedają za niezłą kasę :) Sam ostatnio próbuję sobie ładnie furę pomalować (nie tam żadne obrazki / postaci z filmów), idzie powoli (też z braku mojego czasu wolnego), ale idzie :D

4. Booster1987

Booster1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dresden,Niemcy
    to z tymi postaciami to był tylko przykład :D aha czyli tworząc jakiś napis tez muszę wklejać po kolei każdą Literę??

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, kazda litere osobno, do dyspozycji masz figury geometryczne, pare wzorkow, loga producentow i... wlasna wyobraznie. Jak nie masz do tego cierpliwosci zawsze mozesz kupic przez x live ladnie pomalowana bryke, ale do tego potrzeba troche kasy, chyba ze jest to bardzo popularny design.

Poza tym taki temat juz jest, uzyj opcji szukaj i tam jest cos wiecej napisane

6. matias601

matias601 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    ja ostatnio zrobilem sobie teksture Szymona Ruty z rajdu elmot 2009 na peugocie 207 i Zbigniewa Malińskiego tez z elmotu tyle ze evo IX wszystko idealnie odwzorowane tak jak w oryginale

7. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ewentualnie mogę ci odpalić za free kilka furek z malowaniami tylko się ze mną skontaktuj na live (GT pod spodem)

8. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Ja mam pytanie. Gdy daję jakiś wzorek(stripe) na boku auta, to gdy chcę go skopiować na drugi bok, to jest on odwrócony w pionie i nie da się zmienić... Nawet, gdy wezmę tworzenie go od nowa... Jest jakaś możliwość, aby na dwóch stronach auta, był ten sam wzorek w tej samej pozycji?? Bo jeszcze na to nie wpadłem... Pozdro...

Wczytywanie...

Poleć forum