1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 2 - Tuning Wizualny

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Valkorn, Czerwiec 28, 2009.

1. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie odnośnie "Lakierowania" w Forza 2. A mianowicie, ustawiam sobie jakieś grafiki powiedzmy po lewej stronie samochodu a następnie kopiuje je i wklejam na prawą stronę. I tu pojawia się problem ponieważ grafiki te są odwrócone. Nawet jeżeli chce je odwrócić ręcznie to nie będą tak samo (np. płomienie zawsze będą odwrotnie). Tak więc czy można jakoś zrobić żeby wklejało w takim samym ustawieniu jak oryginał. Liczę na odpowiedzi, z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Też miałem z tym problem ;p Próbowałem różnych rzeczy, ale bez rezultatów. Chyba się nie da :(

4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Niestety się nie da :( Też próbowałem, przekręcać, obracać, itp. ale bez skutków. Nauczyłem się i robię sobie grafiki takie, że na drugiej stronie też dają radę :D

5. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja z kolei odkryłem rozwiązanie :] Robimy całą grafikę po jednej stronie samochodu, następnie przechodzimy na drugą i o ile dobrze pamiętam naciskamy A i wybieramy opcję "Ustaw grafikę z lewej/prawj strony". Piszę teraz z pamięci więc może ta opcja nazywa się trochę inaczej. W każdym razie ustawia nam po tej drugiej stronie to samo, i elegancko obrócone :]

6. rogallo123

rogallo123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej a ja mam inny problem wydaje mi sie jak gram ze wrazenie predkowsci w forzy 2 jest kiepskie ale jak ogladam filmiki na yotuube wszystko wydaje sie szybkie i ciekawsze gra chodzi dobrze wszystko jest ok tylko ta predkosc jakas taka dziwna

Wczytywanie...

Poleć forum