Forza 3 disc 2 na pen drive

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie jeśli mam orginał to ten trik też zadziała oczywiście mam nie przerobioną konsole , grę orginalną i pena przygotowanego . Pytanie moje też jest takie czy usunąć mam drugą płytę z dysku konsoli ? i jak później przekopiować z pena na dysk i do jakiego katalogu oczywiście dziękuje za każdą pomoc .
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
1. Zadziała z oryginalną grą.
2. Dobre pytanie. Tu bym się nie spieszył pomimo, że to 'kompletna edycja'. Lepiej nie usuwaj. Albo, jak już przeniesiesz te nowe pliki na dysk, wrzuć te stare na pendrive i wyciągnij go z konsoli, wejdź do gry i sprawdzaj czy coś ubyło.
3. Konsola sama skopiuje pliki z pendrive'a w odpowiednie miejsce.

EDIT:
Sam sprawdziłem, nie usuwaj drugiej płyty z dysku konsoli, to są zupełnie inne pliki.
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie jeśli mam orginał to ten trik też zadziała oczywiście mam nie przerobioną konsole , grę orginalną i pena przygotowanego . Pytanie moje też jest takie czy usunąć mam drugą płytę z dysku konsoli ? i jak później przekopiować z pena na dysk i do jakiego katalogu oczywiście dziękuje za każdą pomoc .

Zapomniałem zapytać czy myślicie poważnie taki trik może przyczynić się do zblokowania , czy zbanowania konsoli naszej ?

W sumie to samo się tyczy wszystkich pozycji NON JTAG to też trik .
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Nie może, pliki są kopiowane z oficjalnego wydania, nie mają zabezpieczeń tak jak pliki kupione na marketplace.
 

matafe

Świeżak
Świeżak
Jak wyodrębnić pliki żeby mieć te pliki po 300 i 400 mb bo wchodzę różnymi Deamon Toolsami, Total Commanderami WinISO i pokazuje mi tylko pliki po max 24 mb? co robię źle?
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
jak przeczytasz dokladniej temat to masz tam program wx360
 

matafe

Świeżak
Świeżak
Konfiguruję pena na xboxie, potem podłączam go do PC i włączam USBXTAFGUI_v32BETA2, otwieram folder cache i tam naciskam Incject Folder i wybieram już przygotowany folder Content to program się zwiesza i tyle. Coś robię nie tak?
 

matafe

Świeżak
Świeżak
instalacja powinna włączyć się automatycznie po włożeniu pendrive do Xboxa?
 

porsche30

Świeżak
Świeżak
jakim programem można wyodrębnić pliki FM3 Ultimate CD2?? przerabiałem iso z wave 4 na wave 3 i w dalszym ciągu cd 2 nie chce się zainstalować .
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
raczej powinna sie wlaczyc automatycznie a jak nie sproboj wejsc na te pliki przez konsole
do wyodrebniana wx360
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
jakim programem można wyodrębnić pliki FM3 Ultimate CD2?? przerabiałem iso z wave 4 na wave 3 i w dalszym ciągu cd 2 nie chce się zainstalować .
Spróbuj XDVDmulleter
 

matafe

Świeżak
Świeżak
a jak wejść na pliki przez konsolę? Trzeba w ogóle specjalnie konfigurować pendrive na xboxie czy wystarczy wrzucić ten folder CONTENT z dodatkami przez konfiguracji? Bo jak wrzuciłem sam folder bez konfigurowania pendrive'a to nic się nie włączało :/
 

matafe

Świeżak
Świeżak
czy ktoś może napisać instrukcję krok po kroku co trzeba robic?
 

wrobe_l94

Użytkownik
Użytkownik
Wyodrębniłem te pliki za pomocą tego Wx360.Gdy wgrywam pliki na pena za pomocą USB Xtaf v44.Niestety program laguje się i pokazuje brak odpowiedzi.Dodam że mam dosyć starego kompa.
 

Misiekhagis

Świeżak
Świeżak
Siemka mam pytanie.

Mianowicie jeśli mam podstawową wersję forzy 3 to czy mogę dodać za pomocą pendrive wszystkie dodatki z Forzy 3 ultimate collection???
Czy to będzie współgrać?
Dzięki za odp.
 

Do góry Bottom