1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 dodatkowe auta i trasy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kucharek, Luty 23, 2010.

1. kucharek

kucharek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Mam taki problem, otóż, sciągałem dodatkowe 10 aut z forzy (niemicka zdrapka) i przerwało mi połocznie internetowe (brat coś robił), próbuje jeszcze raz kod wpisać lecz niestety już nic z tego, nigdzie nic mi sie nie zapisało jest na to jakas rada? czy przepadło? co mi pozostaje zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co się orientuje to jak raz wpiszesz kod, to potem na tym gametagu możesz pobierać te dodatki już bez podawania kodu. Dlatego tez spróbuj po prostu jeszcze raz ściągnąć nie podając już kodu.

4. kucharek

kucharek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Żeby ściagnać dodatek musiałem podać kod, raczej nic się nie ściagneło, a nigdzie tego nie ma, też myślałem z początku że powinno być na moim profilu ale lipa chyba. Może ktoś inny mi coś doradzi?? :(

5. gavelgapa

gavelgapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bede tworzyc nastepnego tematu chce sie tylko zapytac czy musze pobierac dwie plyty czy wystarczy pierwsza bo podobno na drugiej jest sam multiplayer

6. Harakiri

Harakiri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na drugiej są dodatkowe trasy, samochody

Oczywiscie na samej pierwszej płycie mozesz grac - lecz bedzie brakowało paru elementow i osiagniec ( jak np. jazda na wszystkich torach w grze )

7. kucharek

kucharek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    NO to jak z tą radą ?

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Log in with your gamertag and navigate to the “My Xbox” level of the Xbox LIVE dashboard. Scroll to the right once and hit “A” on your Avatar. From this menu select “Manage Account” and scroll down to “Download History”. Here you will see a list of your recent downloads, even if they have not been completed. Highlight and select the content you’re missing and a menu will appear giving you the option to download the item again.

Po Polsku:
    Zaloguj się na swój Gamertag i przejdź do "Moja konsola Xbox" Przewiń w prawo raz i naciśnij przycisk "A" na swoim avatarze. Wybierz opcję "Zarządzaj kontem" i przejdź do pozycji "Historia pobieranych plików". Tutaj można zobaczyć listę ostatnio pobranych plików, nawet jeśli nie zostały pobrane do końca. Zaznacz klawiszem "A" wybierz treści których nie możesz pobrać, pojawi się menu które daje możliwość pobierania elementu ponownie.

Przydałoby się kliknąć dziękuję.

9. kucharek

kucharek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    super, wielkie dzięki temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum