1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 DVD1 PL (pytanie co do DVD 2)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kondorro, Listopad 21, 2009.

1. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siemka , ja mam takie pytanko a wiec mam forze 3 DVD 1 wersja PL ktore odpalam z napedu , teraz chcialbym zainstalowac od kumpla DVD 2 na twardym dysku lecz on ma wersje po ENG czy da sie u mnie to DVD2 zainstalowac? Czy bede musial sciagnac DVD 2 w wersji PL?

Dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. xelah8

xelah8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam Forze 3 PL, ale jeszcze w nią nie grałem. Ale mam pewien pomysł. Gdy zainstalujesz 1 DVD PL, odpal grę i zobacz czy możesz zmienić język na ANG. Jak tak to zmień i zainstaluj drugą płytę kumpla ANG. Spróbuj tak jak Ci mówię, bo nie wydaje mi się żeby gra działała, gdy masz jedna płytę PL a drugą ANG. Jednak mogę się mylić. Musisz sam pokombinować.

4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل