1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 gdzie driftować??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kvazi, Sierpień 28, 2013.

1. Kvazi

Kvazi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wolomin
    Witam.Gram w forze juz jakis czas i duzo slysze o tym drifcie.Przeszedlem juz nie wiadomo ile wyscigow i kariery i ani razu nie natkąnelm sie na zawody drifftingowe.
    Podpowie ktoś jak wziąć udział w zawodach??I jeżeli zdowybywam jakies punkty w drifcie to czy na cos sie one przekladają?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ze sie tak nieskromnie zapytam. w ogole jest cos takiego jak zawody w drifcie w FM? nie slyszalem osobiscie. wybierz jakis tor, dostosuj auto i tez posmigasz :)

4. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Ja się często bawiłem driftem w FM3, niezła zabawa chyba nawet można włączyć punkty w wolnym wyścigu tylko nie pamiętam, w której części FM 2 albo 3. :adoration:

5. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co mi wiadomo Forza nie wspiera driftingu, pomyliłeś gry :p Za to nic nie stoi na przeszkodzie by pobawić się ustawieniami i dostosować sobie brykę. Nawet w karierze za drifting są punkty.

Wczytywanie...

Poleć forum