Forza 3 i Fable 2-Co uważacie?

michal214456

Świeżak
Świeżak
Witam mój pierwszy post :)

Każdy ma swój gust no ale napiszę co ja sądze...

Czy nie uważacie że forza 3 jest nudna?;/ Tak tak wiem,bardzo dużo aut,tras możliwości ale sam wyścig jest bardzo nudny,monotonny ;/

A fable 2? Także bardzo nudne


Kto uważa tak jak ja?
Czekam na odp pozdro
 

Kacperekk

Użytkownik
Użytkownik
Wyłacz sobie wszystkie ułatwienia w Forzy, ustaw przeciwników na najwyższy poziom i wtedy mów czy coś jest nudne i monotonne :) A Fable 2 mi sie nie nudziło, bardzo fajna gierka
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
forza - przereklamowany badziew najnudniejsze wyscigi jakie gralem juz nFS shift jest duzo lepszy
a Fable spoko gierka fajne efekty itd... ja juz czekam na 3 :D
 

maspex

Użytkownik
Użytkownik
Badziew? Dzieciaku, ty masz chociaz prawo jazdy ? W forza 3 kazde auto zachowuje sie inaczej, czy to naped na 4 kola, przod, tyl, silnik centralnie, z tylu...frajda z grania jest jak masz wlasne auto i wiesz,ze forza to prawie real, dlatego czuje sie jakbys naprawde mial wlasne R8 :D ja to tak odczuwam,dlatego uwielbiam ta gre..no i mozliwosc cofania czasu jest swietna

shift to typowy arcade
 

<LOLO>

Banned
Powiem jako fan wyścigów na konsole . Forza nuda i badziewie każdy . Fable dosyć fajna ale nie dał bym więcej niż 50 zł za nią.
 

AdamAdamski

Banned
Forza 3 ********* sprawa . Zwłaszcza jak sie po wyłącza wszystkie usprawnienia jak np : kontrola trakcji, asysta hamowania itp. Jak kolega napisał każde auto zachowuje się inaczej ( w 90 % jak w realu ) Możliwości tuningu silnika i kustomizacji nadwozia są suuper . A NFS Shift tak jak każdy nfs zwykła arkadówka dla dzieci nie mająca nic wspólnego z grami z tego gatunku Aha i ja jeszzce czekam aż wyjdzie F1 2010 . To dopiero bedzie jazda
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
Ta jasne, pindu pindu, FORZA3 to klasa sama w sobie, ja lepszej gry dla fanów motoryzacji nie widze, a po za tym piraci mają ***** do gadania. Pograjcie na xbox live, potem możecie sie wypowiadać. To gra, która starcza na długie godziny, a na online zabawa z kumplami jest swietna
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
a na online zabawa z kumplami jest swietna
I tu z tobą się zgadzam w 100% z kumplem tyle jeździliśmy online że osiągnięcie globloter wpadło samo


World Traveler
Race at every track location in the world.

25 Punktów
 

KepaD90

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie. Forza po prostu miazdzy. W ogole nie rozumiem zasadnosci tego watku.
"Czy sadzicie, ze Forza jest nudna?" A co to za pytanie ?? Kazdemu sie w koncu znudza wszystkie gry swiata, ale to z biegiem lat, wiec grajcie w to na co macie ochote i kropka.
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
Ta jasne, pindu pindu, FORZA3 to klasa sama w sobie, ja lepszej gry dla fanów motoryzacji nie widze, a po za tym piraci mają ***** do gadania. Pograjcie na xbox live, potem możecie sie wypowiadać. To gra, która starcza na długie godziny, a na online zabawa z kumplami jest swietna
A czy jak ktos nie gra na live to jest piratem? Ja nie gram bo sie gold skonczyl i akurat jestem bez kasy. Wiec nie mow ze ci co nie graja na live to piraci ;)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie obie gry są genialne. Forza bez 'wspomagaczy' i na poziomie trudnym jest dość wymagająca i wciągająca. Fable to pierwsza klasa. Również mi się nie znudziła a przeszedłem ją trzy razy.
 

estern

Użytkownik
Użytkownik
Co do Fable 2 mam zdanie takie, że jest strasznie nudne w porównaniu do jedynki. Fabuła mnie jakoś nie porywa, a ten pies to jakaś porażka. Co do Forz`y 3 nie mam zdania, lecz z gameplay`ów wygląda całkiem, całkiem. Tyle ode mnie. :)

1 post :D
 

Kuba 2255

Banned
Forza 3-Powalające,zróżnicowane wyścigi z super tuningiem i multi,nie wiem jaka lama mówi że to nudne,chyba że po paru tygodniach/miesiącach.
Fable 2-Super gierka na xboxa,można tam robic tyle rzeczy,że trudno się tym znudzić;D
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
A czy jak ktos nie gra na live to jest piratem? Ja nie gram bo sie gold skonczyl i akurat jestem bez kasy. Wiec nie mow ze ci co nie graja na live to piraci ;)

no spoko, ale nie mów, że nigdy nie grałeś online! Bo kto tam ma nieprzerobiona konsole bez liva... Jezeli grales wiesz, z czym to sie je i tego oczekwilem po wypowiedzi, jesli nie grales kup sobie golda, pograj dluzej w forze i napisz na forum
 

Tygrysek

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to forza faktycznie była nudna i monotonna... szczególnie 2 ostatnie sezony - jednak fable 2 było świetne, w ogóle nie nudziło, a jeszcze jak pograsz na live to dopiero jest zabawa ;]
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
Forza 3 jest dobra lecz ja wole cos bardziej dynamicznego (colin mcrayne dirt 2 ). Fable 2 poruszyło mnie bardzo ,a najbardziej to mozliwosc inwestowania w rozne nieruchomości :) i fabuła oczywiscie :p
 

Do góry Bottom