1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 In-game (E3)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CoOokie, Czerwiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    W końcu pokazali, oprócz ładnego rendera i filmiku zrobionego za pomocą nowej funkcji edytowania filmów w jakości HD (rządzić będzie zapewne), gameplay, a właściwie to film w całości z gry, nie pre-renderowany czy inne bullshity :) Mi szczena opadła z wrażenia, piszcie swoje opinie :DD

Forza Motorsport 3 Video Game, E3 09: Gameplay Showcase HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    !CoOokie nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki bylem szczesliwy i podjarany jak puscili ten trailer :)
    byle do pazdziernika :))

P.S. widzialem prolog GT5 u kumpla na PS3
    F3 miazdzy go pod kazdym wzgledem

YATTA!!

.

4. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Masakra... już nie zazdroszcze GT5 ;] Pokornie czekam i jestem pewien ze Forza3 nie zawiedzie (bo nie moze, podobnie jak 2 poprzednie czesci :).

Jedyne czego zabrakło w trailerku to jakiegoś crasha mogliby pokazać.

5. CoOokie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Dokładnie. Też sobie pomyślałem o GT5, jak to F3 będzie godnie walczyć :) Oprócz wcześniej wspomnianego przeze mnie trybu kręcenia filmów HD i umieszczania ich na serwisie Forzy to jeszcze m.in. dostaniemy arty do upiększania naszych samochodów od różnych artystów (i być może sami będziemy mogli wrzucać :) ). Z innego filmiku można też zaobserwować ładne drifty (może zaserwują nam specjalny tryb do driftowania? byłoby miło). A to pewnie tylko wierzchołek góry lodowej nowości i usprawnień jakie nam zaserwują twórcy!
    Jedyny minus - musimy czekać do października :( Ale na takie cudeńko jak najbardziej warto :DD

EDIT:
    Przyjżeliście siędokłądnie filmikowi? Na zwolnieniu jak pokazują koło Forda GT widać nawet wentylek jak się kręci na feldze :) Jakie niesamowite detale :D No i te wnętrza samochodów... Się podjarałem ;)
    BTW - wie ktoś co to za kawałek leci w tle filmiku? Czy może to jest specjalnie na potrzeby trailera zrobiony, bo jak nie, to bym sobie posłuchał z chęcią :)

6. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. CoOokie

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Dziękuję coldveins.

8. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak dla mnie to forza jest gra która sie nudzi po paru godzinach grania!Nie mowie ze gra mi sie nie podoba po prostu jak zaczolem grac w dwójkę to na początku bylem podekscytowany gra ale po paru godzinach granie po prostu gra robi sie nudna.

9. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    filmik juz jest linkowany w temacie z filmami z E3.

co do gry. nie nie rajcuje to ze wentylek sie kreci, bo poprostu w trakcie wyscigu nie patrzysz sie na kolka. jesli sie lansujesz jak w NFSach to spoko ale dla mnie forza to odzwierciedlenie jazdy.

w GT bylo to ze mielismy pokazac swoje skilsy aby dostac kolejna licencje. tu no niestety sie tylko jezdzi. moze w F3 bedzie juz troche wiecej mozliwosci.

same wyscigi w GT byly dla mnie dosc nudne, bo auta jechaly jak po sznurku. w F juz jest nieco lepiej....

10. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W forzie 2 jest moim zdaniem śmieszne to ze masz wyścig w którym wszystkie samochody są takie same a możesz je strasznie daleko wyprzedzić prawie o cale okrążenie:D

11. grzesiek34232

grzesiek34232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nareszcie jakieś fajne wyścigi będą żeby wykorzystać kierownicę:)

12. Gonzor91

Gonzor91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra wygląda genialnie. I ja teraz zadaje pytanie: Jak chłopcy z Turn10 mają zamiar upchać 400 samochodów i 100 tras na jednym dvd-dl. Coś mi się zdaje, że Forza 3 będzie pierwszą grą na 2 dvd-dl. Albo wymagany będzie dysk: Zrzucało by się, np. pierwszą płytkę na dysk, i grało z drugiej, a gra korzystałaby z dysku i dvd.

13. LukEEE

LukEEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    gra prezentuje się dobrze, modele aut prawie jak z GRIDa ale proszę nie wmawiajcie sobie że są lepsze od GT5P ... jedynie to otoczenie FM2/FM3 jest lepsze niż w GT5P. W takich grach najważniejsza jest fizyka a nie grafika. Tą wywrotke audi specialnie pokazali bo w GT nie da sie xDDD

zobaczymy czy dzisiaj sony pokażę GT5

obydwie gry zapowiadają się świetnie.

14. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Pierwsza gra na 2 plytach DVD? Sa juz nawet chyba po 4 plyty... najczescie jRPG... A Forza 3 juz wczesniej byla zapowiedziana na 2 krazkach.

15. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    racja ale lubie jak gra ma fajną otoczkę graficzną, GT5 nie będzie lepsze jestem pewien, GT4 którego tak wszyscy chwalą okazał się dla mnie niczym w porównaniu do Forzy 1. Fizyka w GT4 nie była tak dobra jak w forzie. Nadganiał ilością tras i samochodami.

16. LukEEE

LukEEE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    w GT4 fizyka była średnia lecz w GT5P jest zupełniej inna i jest bardziej realistyczna śmiem stwierdzić ze nawet lepsza niż w FM2

17. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
  18. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jak oglądam ten film, to dostaje spazmów... na prawdę. Cudo techniki.

19. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    autka odpicowane ale tło jest umiarkowane - żadna rewelacja - poziom starego GT co najwyżej - wolałbym odwrotnie
    co do licencji to właśnie porażka GT bo kategoria S budzi frustrację u części graczy - Forza miała dobrze przemyślany poziom trudności
    coś mi się nie podoba polityka M$ - wyskoczyli z forzą jak filip z konopi - może jest jeszcze drugie dno - np termin wydania marzec 2010

20. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    poziom tła słaby? Chyba nie widziałeś GT5P

Poza tym, premiera jest w październiku 2009 :)

21. vosp38

vosp38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WARSZAWA
    GT był dobry dawno temu zanim powstała FORZA bo to ona jest koniem wyścigowym a GT kobyłą ,na padzie to dno, auta czasem latają jak żyd po pustym sklepie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum