Forza 3 kasa

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
Yo
jest jakis sposob na szybka kase (gram offline), jakis cheat albo coś, bo te wyscigi to mnie powoli nudzą a jak mam 2 dni jezdzic zeby sie pobawic samochodami (na co glownie sie nastawiam) ja ja pieprze....

pozdro
 

<LOLO>

Banned
Wynajmij w wyścigu najlepiej jakiegoś długiego kierowcę i masz spokój i kasę ale on chyba jakiś procent bierze kasy.
 

Michal992

Użytkownik
Użytkownik
Jak to zrobic?:D
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
No tam jest taka opcja wynajmij kierowcę, ale mnie to nie zbawia bo jak mam czekać 30 minut to na to samo wychodzi jak bym sam jechał, a jeszcze strace kase bo on bierze, no i czas przede wszytkim

szukam bardziej jakiegoś cheata\hacka\glicza ;/
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Jak ulepszasz samochody to kupujesz części , czasami zmieniasz je na lepsze/gorsze i te stare można sprzedać "X" mogłeś tego nie zauważyć. Na youtubie są filmiki money glichy itp. poszukaj. Jest też sposób , ale to tylko jak sie ma golda (tak mi sie wydaje) , że robisz prywatny wyścig , bierzesz full botów , im dajesz vw rabbit'y , a sobie taki co najlepiej Ci się prowadzi , szybszy od nich. Na trasie benchmark , ta część z hangarem. Oni jadą przez całą trasę , a ty nie musisz wjeżdżać do hangaru tylko przez skróty , nie za bardzo pamiętam jakie są tam jeszcze. Najlepiej ustawić najwyższy poziom trudności i powyłączać ustawienia. W 20 okrążeń kilkanaście tysięcy można zarobić. Okrążenie się jedzie bardzo krótko.
 

Dilek

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli nastwiasz się tylko na zabawę samochodami to masz tryb free play gdzie możesz pojeździć wszystki... a jeżeli chcesz tuningu to kupujesz midnight club lub coś podobnego. Forza właśnie najwięcej przyjemności daje z tego że, się jeździ te wyścigi w trybie kariery i po kolei sobie kupujesz lub modernizujesz samochodziki.
 

Do góry Bottom