1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 - kilka pytań amatora - ustawienia/vinyle

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez V.V, Grudzień 2, 2010.

1. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Witam, od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem FORZY3. : )
    Gra bardzo przyjemna, muzyka i menu bardzo uspokajają .

Ale mam kilka pytań :

1) malowanie samochodu - jeżeli zrobię jakieś malowanie na jednej stronie z kilku warstw to wiadomo, że z drugiej chcę mieć to samo. Więc widziałem opcję "z prawej do lewej" coś w tym stylu ;> . No i fakt przeniosło mi, ale jest to okropnie nie równe. W ustawieniach położenia to samo, a jest ciut krzywe. Czy to tak po prostu jest? Czy coś źle robię?

2) Widziałem filmiki na YT jak chłopaki driftują na otwartym terenie? Przejrzałem większość map i nie znalazłem takowej o jaką mi chodzi. Po prostu otwarty plac?

3) Ustawienia samochodów.. opłaca się w to bawić? Jest jakaś strona, na której można to ogarnąć? Albo jakaś, na której są gotowe projekty?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  4. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    No właśnie to znalazłem :p I jest tam mały chaos. No, ale przejże go jeszcze raz.

Jeszcze pytanie co do powtórek. Widziałem, że z powtórek można 'wyciągnąć' film, niestety tylko 30sekundowy. Macie jakieś sposoby, a żeby nagrać dłuższy? Czy muszę po 30skundowych fragmentach wysyłać, potem ściągać i sklejać?

Wczytywanie...

Poleć forum