1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 - kilka pytań amatora - ustawienia/vinyle

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez V.V, Grudzień 2, 2010.

1. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Witam, od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem FORZY3. : )
    Gra bardzo przyjemna, muzyka i menu bardzo uspokajają .

Ale mam kilka pytań :

1) malowanie samochodu - jeżeli zrobię jakieś malowanie na jednej stronie z kilku warstw to wiadomo, że z drugiej chcę mieć to samo. Więc widziałem opcję "z prawej do lewej" coś w tym stylu ;> . No i fakt przeniosło mi, ale jest to okropnie nie równe. W ustawieniach położenia to samo, a jest ciut krzywe. Czy to tak po prostu jest? Czy coś źle robię?

2) Widziałem filmiki na YT jak chłopaki driftują na otwartym terenie? Przejrzałem większość map i nie znalazłem takowej o jaką mi chodzi. Po prostu otwarty plac?

3) Ustawienia samochodów.. opłaca się w to bawić? Jest jakaś strona, na której można to ogarnąć? Albo jakaś, na której są gotowe projekty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  4. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    No właśnie to znalazłem :p I jest tam mały chaos. No, ale przejże go jeszcze raz.

Jeszcze pytanie co do powtórek. Widziałem, że z powtórek można 'wyciągnąć' film, niestety tylko 30sekundowy. Macie jakieś sposoby, a żeby nagrać dłuższy? Czy muszę po 30skundowych fragmentach wysyłać, potem ściągać i sklejać?

Wczytywanie...

Poleć forum