1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 kilka pytan

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Grudzień 7, 2010.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Panowie wpadła w moje lapy forza 3..i zaczolem sezon jestem swiezym graczem i mam kilka pytan:
    po wlaczeniu sezonu musialem wybrac jakies auto nie pwoiem nie bylo fjanych wziolem jakas Honde... wybralem jakies 3 wyscigi z seri Asia ktore wpisaly sie w kalendarzu..ukaczylem je i dostalemw nagrode fiata jakiegos slabego... i mam takie pytania:
    jak sprzedawac i kupwoac samochody?? bo te 2 co mam nie podobaja mi sie czy jest mozliwosc sprzedazy i kupna??
    i jak w czasie sezonu miedzy wyscigami tuningowac bo mi pisze tylko syzbkie ulepszenie czy szybkie tuningowanie a nie ma opcji zeby sobie samemu podzespoły powybierac.

Wczytywanie...

Poleć forum