1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 KONESER !!! PROBLEM, IRYTUJE MNIE...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrzychuuPL, Listopad 16, 2012.

1. KrzychuuPL

KrzychuuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kto grał w forze 3, i wykonał achievement z koneserem ?

Wiara, niby czytałem że auta które dostaje za poziom kierowcy wliczają się do tego, jestem w 5 sezonie, mam dość sporo kasy więc mówię posprawdzam jakie marki mam w garażu, spisze sobie i dokupie te które nie posiadam... dokupiłem wszystkie a tu ****, achiev nie wszedł... o co chodzi ? musze kupic po jednym aucie z kazdej marki, i nie wliczac te ktore dostalem w nagrode?

pozatym w salonie gdzie kupuje auta, mam dwie marki (zapomnialem nazwy) gdzie wchodze jest tylko jedno auto do kupienia i na dodatek zablokowane, moze je tez musze?

nie instalowałem zadnych dlc, jedynie drugą płytę od forzy gdzie dodaje się trasy, kilka marek aut

Wczytywanie...

Poleć forum