1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3, ostatni achievment, przoszę o pomoc :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Filiplast, Grudzień 11, 2009.

1. Filiplast

Filiplast Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam powielam pytanie ze swojego ostatniego tematu czy może mi ktoś powiedzieć jak nagrywa się filmiki w grze forza 3? Już tylko kilka achievmentów mi zostało a tego apropos nagrania filmiku nie potrafie zrobic poprostu z niewiedzy...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak masz replaya to tam masz opcje "zrób film" czy jakoś tak

4. Filiplast

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiesz co mam gre po Polsku i nie mam wogóle replayów czego jest to wina? Może to być brak dysku?

5. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie, brak dysku uniemożliwia ci zainstalowanie drugiej płyty.
    Nie masz po zakończeniu wyścigu opcji replaya?
    On się nie uruchamia automatycznie

6. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Włącz po skończonym wyścigu powtórkę i tam masz menu z małymi ikonkami na dole po prawej - jeden z nich jest do zdjęć i obok jest do filmów. Wybierz jakiś najkrótszy, zapisz i już masz aczika :)

7. duchu0

duchu0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    A co ma do tego czy gra jest PL czy ENG ? Nic. Jak skonczysz wyscig to mozesz ogladac powtore, lub ja zapisac. Podczas ogladania masz mozliwosc zrobienia zdjecia lub nagrania krotkiego filmiku z powtorki. Cala filozofia. A jesli nie masz dysku to gdzie chcesz niby go zapisac ? FM najpierw zapisuje plik nadysk pozniej dopiero mozna do neta dac filmik.

8. Filiplast

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki wielkie wiem że to bzdura ale mam juz 43 poziom kierowcy i zostało mi dosłownie kilka achievów do zrobienia a tej powtórki nie umiałem zrobić :) a co do pytania ducha mój filmik może trwać nawet 1 sek robię powtórkę zbieram achieva i kasuje żadna filozofia :)

Wczytywanie...

Poleć forum