1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 pytania odnośnie driftu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez w@wRzYn, Sierpień 31, 2010.

1. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Hej. Chciałem zapytać jaki SAMOCHÓD z JAKIM TUNINGIEM najlepiej nadaje się do driftu. teraz mam bmw m3 e36 z max tuningiem ale no ok wyłączę kontrole trakcji ok daje mu gazu elegancko go stawia bokiem ale to nei jest typowy drift ze jadę np cały łuk 300m bokiem. max pojadę ok 150m a wyobrażam sobie to inaczej.
    I 2 pytanie czy są jakieś specjalne tory/trasy do driftu np jakiś duży plac z pachołkami do nauki czy jakiś tor ładny z zakrętami dużymi. Coś takiego widziałęm na necie i się zdziwiłem że coś takiego wogólę istnieje w fms3 :)
    YouTube - Forza Motorsport 3 Drifting S15
    Za link przepraszam to tylko jako dowód/przykład!

2. Lotnik421 Xbox One

3. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Wystarczy użyć szukajki na forum i wszystko jest...

4. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    sorrka nie mogłem znaleść. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!!!
    CLOSE

Wczytywanie...

Poleć forum