1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 - rankingi online - straszna różnica w czasach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CybPL, Grudzień 27, 2010.

1. CybPL

CybPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam takie pytanie odnośnie Forza 3. Po każdym wyścigu mogę zobaczyć jak inni gracze poradzili sobie z danym torem. O ile przy samochodach o dużej mocy mogę zrozumieć mój słaby czas ( na razie nie kupuję części, nie zajmuję się tuningiem itd - grę mam parę dni ) o tyle przy samochodach z klasy F to już nie bardzo. Tym bardziej że patrze sobie w ranking, na jakimś tam torze ( któryś ze Speedway ) wszyscy jeżdżą Mazda Familia ( czy jakoś tak). No to kupuję tą mazdę , patrzę a ona ma 198 KM. Od 201 KM jest klasa E więc zbyt dużo nie da się w niej zmienić aby nie awansować wyżej. Jadę, patrzę w ranking i co widzę?

Mój czas : 1min 15 sek
    Najlepszy czas w rankingu : 56 sek.

Jak można wykręcić tak dużą różnicę skoro praktycznie nie mogę dokupować zbyt wielu części bo wskoczę klasę wyżej ? A tor jest na tyle prosty że starczy pełen gaz wcisnąć i jechać... Zero hamowania...

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze klasy zależą od indeksu wydajności nie od mocy. Możesz mieć ultralekki i zwrotny samochód z mocą 120 KM i i będziesz wyżej niż klasa F. Co do speedwaya to bardzo ważne jest obranie prawidłowej linii jazdy. Nie wiem czemu różnica jest aż tak duża jadąc tym samym samochodem, ale jeśli potrenujesz i bedziesz trzymał się podstawowych zasad ścigania się na pewno poprawisz czas o pare sekund.
    Nie wiem jak liczysz czas ale ta różnica może być spowodowana tym, że ty liczysz pierwsze okrążenie ze startem od zera, a oni kolejne gdy mają już pełną prędkość. To by wszystko wyjaśniało

4. CybPL

CybPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie liczy mi najlepsze, czyli takie które w 100% przejechałem na pełnym gazie...

5. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    19 sek to kupa czasu , jesli naprawde liczysz najszybszy przejazd bez starty to ja tez tego nie rozumiem , kupujac xbox 360 myslalem ze karzdy ma takie same mozliwosci , taki sam pad i sprzet. jednak im wiecej gram ty bardziej przekonuje sie ze pewnosc ze przeciwnik nie oszukuje w zaden sposob mozna miec tylko wtedy gdy grasz z prawdziwymi kolegami..

6. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli kolega dopiero zaczyna przygodę z forzą to myślę, że kilka sekund da się nadrobić na speedwayu. Uważam też, że te mazdy musiały być przerobione i źle spojrzał na klasę. Coś tu jest nie tak :p
    Co do możliwości to niektórzy posiadają kierownicę, co sprawia, że mają lepsze czucie samochodu, jednak na tak prostym torze jak speedway nie będzie różnic 19 sekund. Sam na normalnych torach dziwiłem się, że jadąc kolejne kółko dobrym tempem nagle poprawiłem czas o sekundę, zazwyczaj był to jeden zakręt przejechany lepszą linią,techniką...

7. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Graliscie kiedys z kierownica ? Nie ? to wszystko wyjasnia, wiekszosc ludzi z top ma kierownice + manualna lub pol automatyczna skrzynie, zobaczcie sobie w rankingi tam macie kto co mial powlaczane i czego uzywal, pad a pad, a pad a kierownica to oogromna roznica.

Dodatkowo samochod mozna znacznie bardziej ztuningowac niz sie wydaje, tu nie chodzi o moc, ale bardziej o szybkosc, przelozenia skrzyni biegow, cisnienie w oponach, nastawienie kata zawieszenia i rzedniej/tylnej belki... wy zyjecie jeszcze w czasach NFS:Most Wanted -> upgrade wooooow super spojler dający + milion koni mechanicznych do mojego fiata punto teraz dubluje bmw serii M bez problemu z moim super spojlerem.

Wczytywanie...

Poleć forum