1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 - taktyka, porady

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez KepaD90, Sierpień 23, 2010.

1. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    Witam!

Jakie porady dot. calego przebiegu gry w forze mozecie mi przekazac? Chodzi mi tutaj takze o taktyki jakie obieracie tj. dot samochodow ktore dostajecie, tuningu, zarabiania pieniedzy i startu w zawodach. Nie znalazlem podobnego watku na forum, a cos takiego moze byc bardzo przydatne nie tylko dla poczatkujacych. Gram juz jakis czas w Forze, ale sam nie wiem do konca czy po jakims czasie nie okaze sie ze popelnialem blad sprzedajac nie takie fury jak trzeba badz tez je tuningujac :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Klasa A - Audi R8 Szybkie ulepszenie
    Klasa R3 - Skyline GTR MINE Szybkie ulepszenie

Skyline ma przyśpieszenie 9,1 (po tuningu - szybkie ulepszenie) na starcie samochody zostawiam w kłębie dymu, jest zwrotny a co najważniejsze świetnie się go prowadzi.

4. KepaD90

KepaD90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stryszawa | Sucha Beskidzka
    A co robicie z samochodami, ktore dostajecie za kolejne poziomy ? Sprzedawanie ich daje tylko po 100 KR :/

5. riders62

riders62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Lepiej oczywiście je sobie zostawić. To nic nie kosztuje a potem takie autko będzie Ci potrzebne i będziesz musiał kupić za sporo więcej pieniędzy.

6. PL Golon

PL Golon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja staram się je jak najlepiej ulepszyć i sprzedać w Auction House :D A co do zarabiania pieniędzy znam bardzo dobry sposób dzieki któremu zarobisz 90,000-100,00, kr w 18 minut :
    -Ścigaj się -> Gra wieloosobowa -> Wyścig prywatny. Wybieramy trasę Benchmark Speedway Layout A . Maksymalną ilość okrążeń (50) , Bierzemy 7 samochodów sterowanych przez CPU . Podczas wyścigu jeździj jak najbliżej barierek wewnętrznych . Polecam do tego samochód Peugeot nie pamiętam modelu, ten ostatni co jest w klasie R1 . A tutaj masz zysk z tego :) :
    50 okr. … czas ok. 18,5 min. … 51000 cr + 43350 bonusu … razem 94350 cr

Jeżeli nie masz trasy Benchmark to wybierz: Ścigaj się -> Gra wieloosobowa -> Wyścig prywatny. Lokalizacja Sunset Peninsula, tor Speedway, ilość okrążeń … dowolna! W ustawieniach wyścigu wybierz 8 graczy i 7miejsc obstaw przez CPU. Największa kasa wskoczy gdy wyłączysz wszystkie ułatwienia, wybierzesz trudny poziom przeciwników i ręczną skrzynię ze sprzęgłem.

Ja jechałem seryjnym Bugatti Veyron, poniżej czas wyścigu i zarobiona kasa:

10 okr. … czas ok. 7 min. … 11000 cr + 9350 bonusu … razem 20350 cr
    20 okr. … czas ok. 14 min. … 23000 cr + 19550 bonusu … razem 42550 cr
    30 okr. … czas ok. 21 min. … 34000 cr + 28900 bonusu … razem 62900 cr

Wczytywanie...

Poleć forum