1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 VIP Car Pack

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez bartek25, Październik 8, 2012.

1. bartek25

bartek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Posiadam grę Forza 3 Ultimate Collection i pobrałem w/w DLC, lecz podczas włączania gry wyskakuje mi okienko że trzeba sie połączyć z marketplace i go kupić czy coś. Wyczytałem że aby to działało trzeba wgrać Title Update. I tutaj mam pytanie, czy mogę je wgrać na pendrive, tak jak DLC do folderu CACHE i potem skopiować na dysk?

EDIT. W paczce z DLC nie znalazłem plików od Title Update, ale znalazłem je w internecie, i tutaj mam kolejne pytanie, czy to ma być TU z najwyższym numerkiem (najnowszy), czy jakiś odpowiedni?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartek25

bartek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podbijam!

Wczytywanie...

Poleć forum