1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 vs Dirt 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawidek295, Czerwiec 24, 2010.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Siemka chce kupić Forze 3 lub Dirt 2
    ale chce też waszą opinie na temat gier;))
    interesuje mnie grafika model jazdy zniszczenia aut tuningowanie różnorodność tras gdzie lepiej, najlepiej by było jakbyście to opisali
    a nie odpowiedzi w stylu forza lepsza choć takie też mile widziane z góry dziekuje na odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Forza 3 to symulator posiadający dobry model zniszczeń, fajną grafikę 60FPS, ale uczucie prędkości jest ślimacze. Jadę 120km/h, a wydaje mi się, że jadę 70km/h. Dirt 2 posiada model jazdy pół na pół, fajna grafika i poczucie prędkości już lepsze, ale nie idealne :p Z trasami w Dirt 2 nie wiem jak jest, ale w Forzie są różnorodne i nie ograniczają się do tras po poziomej powierzchni.

Wczytywanie...

Poleć forum