1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 - zdrapka z UE na koncie USA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez misiob, Marzec 6, 2010.

1. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam

Moze ktos wie czy kody z niemieckiej wersji forzy 3 dzialaja na koncie zalozonym na USA.

Ja jak probuje wymienic kod to dostaje jakis blad "W tej ofercie nie można użyc danego kodu. Wprowadz prawidlowy kod."

2. Lotnik421 Xbox One

3. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam Forze LE z UK i konto na US. Poszło bez problemu. Może masz jakąś felerną zdrapkę?

4. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Kod sam zdrapywalem wiec nia na pewno nie byl wczesniej uzywany.
    Pod zdrapka jest napisane classic car pack.

Plyta pochodzi z niemieckiego elite bundla.

W ogole to jak wymienia sie ten kod. Bo mam instrukcje po niemiecku napisana, a po niemiecku ani mru mru.

5. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    klikasz Xbox Guide (ten duże na środku :p), przełączasz do końca w lewo. Bodajże druga opcja od dołu "wymień kod". Wpisujesz kod, zatwierdzasz i powinno wyskoczyć okienko do ściągnięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum