1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3 zgranie na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian7154, Grudzień 30, 2010.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Włożyłem płytkę z Forzą 3 do iksa i poprosiło mnie o płytę 2. Włożyłem i było menu zgrywania ( nie to konsolowe tylko jakby "growe", w grze się zgrywało ). Teraz nie wiem czy wystarczy, że płytkę 1 zgram na dysk i będzie śmigać? Czy najpierw zgrać płytkę 1 na dysk a potem 2?

2 pytanko: jak zrobić, żeby gra nie odpalała sama po włożeniu płyty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. p3rry

p3rry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lublin/dundee (SCO)
    Co do 1 to nie pomogę, nie mam tej gry, ale osobiście wolałbym zgrać sobie dwie płyty.
    2./ w ustawieniach konsoli masz możliwość wyboru jak ma się uruchamiać konsola, i czy ma być auto uruchamianie płyty.

Tutaj masz link

4. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    musisz dograc 1 plyte o ile chcesz miec na dysku. 2 plyta to dodatki. Co do 2 pyrania to w opcjach dasha USTAWIENIA SYSTEMU->USTAWIENIA KONSOLI->AUTOMATYCZNE ODTWARZANIE

5. SeDaN

SeDaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrostkowo Nowe
    Wystarczy, że zainstalujesz 1 płytę bo ta 2 już jest zainstalowana.

6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Płytę 1 instalujesz normalnie, tak jak inne gry (przez dashboard), natomiast DVD 2 wgrywa się w inny sposób: w menu gry jest opcja instalacji bonusowej zawartości, odpalasz instalację, wyciągasz DVD 1, wkładasz DVD 2, instaluje się, po instalacji wyjmujesz DVD 2 i wkładasz z powrotem DVD 1, i voila, zawartość wgrana.

7. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A jeśli 1 płytę najpierw miałem niezainstalowaną na dysku, włożyłem drugą, zainstalowała się w ten inny sposób, a potem znów pierwsza i wtedy zainstalowałem na dysk.
    Wszystko będzie OK?

8. Musiorex

Musiorex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Królówka
    Na płytce 2 znajdują się dodatki do gry :) Nie musisz ich instalować (ja nie instalowałem), włóż płytkę 1 pomiń krok instalowania na dysku i graj śmiało :)

Wczytywanie...

Poleć forum