1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Thaw17, Styczeń 16, 2010.

1. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Witam, kupiłem kilka dni temu Forze. Jestem z niej bardzo zadowolony, lecz mam co do niektórych pytanko. Może by miał ktoś ochotę pograć ze mną, chodzi mi o nauke driftu, ładnego wchodzenia w zakręt itp. Ogólnie, aby poćwiczyć razem. Proszę napisać na mój nick na XBL : mwthaw . Proszę o nie odpisywanie w tym temacie, ponieważ popsuł mi się komputer(płyta główna), więc piszę od kolegi. Proszę o szybkie wysłanie wiadomości na XBL, może dzisiaj pogramy. :D

@Edit// Pewnie po stylu pisania, będziecie sądzić, że jestem po gimnazjum, lub w gimnazjum. Ale niestety, mam 13 lat. Ale mam nadzieję, że nie będzie to stało na przeszkodzie. Headset mam, więc komunikacja głosowa też możliwa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moge ciebie nauczyc lecz nie moge za bardzo nie chce mi sie pisac na xbl. Sluchawy do gadania mam wiec bedziemy mogli glosowo sie porozumiewac. Moj nick to FinerBard

4. Thaw17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Dzięki :) Już trochę łapie, chodzi o zwykłą jazde, ale chciałem pouczyć się driftu itp. Dzisiaj od teraz ( lece) nie będę miał komputera, więc proszę pisać wiadomość na XBL. Do ciebie FinerBard, napewno się odezwę :) Jeszcze dzisiaj mam nadzieję!

5. Thaw17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    @UP

To jest cały czas aktualne.

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master