1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 3PL problem z DVD 2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pakox, Grudzień 5, 2009.

1. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Witam
    od wczoraj mam ta grę oryginalną w języku polski i zainstalowałem płytę 2 i chciałem dziś zagrać w multiplayer na 2dvd ale nie chce mi działać robię to tak:
    -Włączam grę z 2dvd
    -następnie wyskakuje komunikat ze mam włożyć dvd1
    -wkładam dvd1 czekam chwile aż napęd ja odczyta i wywala mi komunikat włóż płytę 2
    wkładam płyte i pisze ze to nie ta płyta
    co ktorys raz plyta zadziala ale wtedy wtedy nie dzala znow plyta 1
    Próbowałem też z poziomu gry odpalić te dodatki ale to samo się dzieje

Co mam zrobić żeby mi te dodatki i multiplayer z 2plyty działały???

2. Lotnik421 Xbox One

3. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Włóż płytę DVD1 z grą wtedy samo zapyta się czy chcesz zainstalować dodatki z płyty DVD2 klikasz ok
    Wyskoczy komunikat włóż płytę DVD2 klikasz ok i się instaluje wszystko na hdd
    I żeby grać w multi nie trzeba uruchamiać płyty DVD2 po instalacji wszystkie opcje dostępne w grze wykonuje się na płycie DVD1

UWAGA: nie zgrywaj płyty DVD2 osobno na hdd bo wtedy nie zadziała instalacja
    - ja tak miałem

4. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Już działa wystarczyło usunąć 2 płytę z hdd i jeszcze raz zainstalować tak jak napisałeś teraz już wszystko działa.

Wczytywanie...

Poleć forum