1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 2DVD i DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Neemzi, Styczeń 26, 2013.

1. Neemzi

Neemzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam Xboxa z RGH. Mam problem ponieważ nie posiadam dysku wewnętrznego, lecz mam dysk pod USB i tam trzymam gry. Jak zainstalować DVD 2 i DLC do Forzy tak by Xbox go wykrywał??
    DVD 1 normalnie chodzi. Mam odłączony napęd tak że płytki odpadają.
    Dzięki i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Forza 4 2DVD i DLC

DLC tylko na dysku wew. odpalą..

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

4. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla pełnej kompatybilności zaopatrz się w dysk wewnętrzny chociaż 20GB/ po formacie 14GB dla użytkownika.
    Możesz założyć katalog dla XBOXa na pliki systemowe na swoim usbhdd (niektóre gry mają przypisane szukanie DLC tylko na hdd).
    Wejdź w oryginalnego dasha, wejdź w opcje dysku znajdź usb, pojawią sie 2 opcje - skonfiguruj teraz (UWAGA toto formatuje cały dysk/utrata danych -więc NIE,NIE,NIE) i druga opcja dostosuj (ustaw ile Giga ma być zarezerwowane dla folderu/device na dysku, reszta nie ruszona zostaje w FAT32 z całą zawartością (oczywiście jak chcesz 16GB to tyle musi być wolnego miejsca, cudów ni ma).
    Teraz z FSD (XEXMenu nie obsługuje tego) skopiuj swoje DLC do usbMu0:\content\0000000000000000\Title-ID\00000002\DLC
    TU możesz ściągnąć przez FSD lub wgrać ręcznie do usbMuCache0:\cache
    Powtarzam nie dla wszystkich gierek to działa.
    PC widzi na dysku katalog XBOX360, lecz nie widzi zawartości, tylko data0000-n containery

Wczytywanie...

Poleć forum