1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 a flaga uwaga ważne !!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez belcun-ps2, Październik 12, 2011.

1. belcun-ps2

belcun-ps2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dosłownie przed chwilą sie dowiedzialme, ze jezeli ktos juz zagral a forze 4 na klocku to ma flage( oczywiscie chodzi o kopie zapasowa)
    Jest to 100% informacjia nie wiem dokladnie o co chodzi ale na 100% tak jest takze kto ma przeropbiona konsole niech nigra narazie w forze4 za jakis czas ma wyjsc update to tego i bedzie mozna ominac te zabezpieczenia ale poki co kaplica.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    to że napisałeś ten post wcale nie daje 100% gwarancji na tą tezę. Jakieś dowody? Źródło?

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    przecież to jest logiczne
    premiera u nas 14 października - więc to jest logiczne, nic nowego tym postem nie wniosłeś no chyba że ty też zapomniałeś że nie odpala się gier przed premierą

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    to Twój pierwszy post po roku obserwowania forum ? ;)

6. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Rozumiem, że to do mnie
    Skoro to takie logiczne, to daj mi jakieś dowody. Proszę daj mi wypowiedzi ludzi w temacie, że w ogóle coś takiego jak flaga istnieje. Bo jak na razie dużo się tylko o niej mówi.
    Ja odpalałem gry przed premierą od dwóch lat będą podłączonym pod neta. I jakoś jeszcze nie mam bana ani tej flagi. Ba, nawet małej malutkiej chorągiewki nie mam.
    Poza tym temat dotyczy forzy i wyskakującego w niej błędu. Stąd moje pytanie o potwierdzenie faktu iż błąd ten flaguje konsolę. To logiczne

7. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    to że masz rangę "XBOX Maniak" (za sms'a), to nie znaczy że znasz politykę MS. Też gram na XBL i cieszę się że mam taką możliwość, ale wśród moich znajomych mam przypadki ze dostali BANAna za grę przed premierą. Więdz skoro XBOX Maniak pisze że to nie prawda to pewnie ja się mylę a MS dał moim znajomym BANAna tak od niechcenia.
    Więc wracając do tematu postu:
    Gra przed premierą zawsze flaguje konsole i jak ruszy fala bananów to jesteśmy wyłączeni od XBL

8. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    czytaj mistrzu ze zrozumieniem. Ja nie uważam że mam rację. Ja chcę tylko wiarygodnych informacji na temat istnienia owej tajemniczej flagi. Gram przed premierą, "flagowałem" sobie grami z AP25, przeżyłem ostatnią małą falę banów, więc nie wiem czy w ogóle coś takiego istnieje, jak "naznaczanie" konsoli do bana. Oświeć mnie proszę jaimiś konkretami. Bo bany były od zawsze, nawet zanim pojawiła się ta mroczna i tajemnicza flaga
    A to, że tobie żal wydać parę złotych na sms, choćby tylko po to by wesprzeć forum, nie upoważnia cię do wytykania tego innym

9. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    Przecież to jest logiczne, ludzie dostają oryginalną grę przed premierą, ledwo się połączą i automatycznie dostają bana ! :DD
    Wiele sławnych ludzi typu Ice T (i jego oryginalny black ops, który dostał tydzien przed premierą) i inni dostali przez to bany ..

No co ty Chris Von D nie wiedziałeś o tym? Skąd w ogóle masz range xbox maniak :D:D:D:D

p.s wszystko oczywiście żarcik :)

naturalnie, że można grać w gry przed premiera ... co jeżeli sklep wyśle Ci grę na np. 2 dni przed oficjalną premierą ? dostaniesz bana za to, że dostałeś szybciej oryginalną grę ? żałosne ...

10. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nielogiczny z ciebie gość sajdorr. Przecież oni wszyscy dzwonią do ms i mówią że mają wersję wcześniej, przesyłają skan zakupu i wtedy ms odhacza ich konsolę : P

A rangę mam bo " się znam" Ale tak trochę się tylko znam, bo sms był tylko za 6 zeta

11. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bana nie dostaje sie a granie przed premiera tylko za przerobiony naped..... jezeli ktos dostanie gra oryginalna przed premiera i ja odpali to niby dostanie bana ? smieszne....

12. m4rcian

m4rcian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    dobrze wam tak mózgi se przeróbcie ja na miejscu ms nie bawiłbym się w jakieś flagi tylko odrazu kula w łeb (najpierw pomyślcie zanim przerobicie konsole a nie płaczcie póżniej mamo bo ms mnie oflagował )

13. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    skąd się biorą tacy ludzie? wogóle po co śledzisz ten temat geju , jak cię nie dotyczy.

14. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    forza 4 8.7Gb backup on a normal DL running fine on xbox live with 13604 dash with LT 2.0! more soon! [Editor's note: to clarify, he means that his Forza 4 backup burned using the in-progress custom PC DVD burner fw is running fine on LIVE (it allows burning 100% of the ISO to regular DVD+R DL). You are still advised not to boot truncated Forza 4 backups on the current LT+ v2.0]

to pojawilo sie na stronie c4 czyli podobno forza działa w 100% na nowym dashu tym wczorajszym na live nawet można wejsć coś mi się wydaje ,ze ten bład tylko pokazywał sie na 13599
    którego może forza obsługiwala ale na jakiś czas i potem wyskakiwał bład sprawdził już ktos czy na nowym dashu na live mu wyskakuje bład??

15. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz dopisek że wypalił to na nagrywarce do peceta ze specjalnym firmware który pozwala na zapisanie całego obrazu na płytę dvd+dl

16. m4rcian

m4rcian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    zoltypl z ***** twojej mamy "bracie"

17. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    m4rcian ***** to cie zrobil gejku

18. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    i czego gnoju wszczynasz burdy?? powinni ci już dawno ręce upier..olić przy samej dup.ie to byś nie wyzywał innych użytkowników tegoż oto forum od gejów,pedałów,itd...

a co do tematu to u mnie na jtagu,na 599 wywala czasem:niezweryfikowana płyta

19. Gnoyek

Gnoyek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pobijcie się jeszcze... banda małolatów....

20. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Za to powinieneś dostać dożywotniego BANA :) Raport poleciał

21. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A za gry przed premiera bana sie nie dostaje jakos gears of war mialem przed premiera tydz. Wzucalem nawet unboxing na jutuba . A co do newsa jakos na zagranicznych forach cisza

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum