1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4, AC relevations & "uszkodzony plik" konsola jtag

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Artur449, Listopad 13, 2011.

1. Artur449

Artur449 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,
    Mam problem z Forza 4 i Ac relevations. Obie gry przerobilem za pomoca iso2god abym mogl odpalic na mojej konsoli z jtagiem, wrzucam na dysk konsoli przez pendrive. Szukam obrazu w bibliotece gier ale nie ma wiec wchodze w pamiec dysku caly czas w dashu i znajduje gre i pokazuje mi ze plik uszkodzony. Wiem ze obie gry sa z XGD3, własnie zainstalowalem nowego dash launcha ale dalej jest to samo. Jest na to jakies rozwiazanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. alkolab

alkolab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wydaje mi się ze musisz to wrzucić przez xexmenu

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    A nie lepiej byłoby rozpakować iso jakimś programem i wrzucić te pliki na dysk? I odpalać przez default.xex. Ponoć aplikacja iso2god nie usuwa paddingu gier XGD3\ Mnóstwo aplikacji do JTAG znajdziesz na http://xbox360iso.com/ rejestracja nie jest problemem. Polski support JTAG jest zacofany troszkę

alkolab, dokładnie, wydaje ci się

5. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    primo ultimo, aktualizacja dasha jeśli nie jest najnowszy, następnie dashalauncha, i spraw sobie albo FSD albo xexmenu i z tego poziomu odpalaj gierki lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum