1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 & battlefield 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LuKi Xbox 360, Listopad 19, 2012.

1. LuKi Xbox 360

LuKi Xbox 360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem nowy na forum i mam dwa pytania i był bym wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział mi na nie. Kupiłem niedawno konsole Xbox 360 slim 4GB LT 2.0 Dash 15574 z kilkoma grami. Zastanawiam się czy jak kupie oryginalnego Battlefielda 3 i będę grał online (gram tylko w nocy o ile ma to jakieś znaczenie) czy jest szansa że nie dostane bana i będę mógł grać bez obaw ? . Z tego co czytałem to Microsoft nie banuje ostatnio a tym bardziej tych co grają na przeróbkach w orginały.Drugie pytanie niedawno kupiłem FORZE 4 używaną czy mógł bym grać online w nią mimo że jestem drugim posiadaczem gry, w pudełku nie ma żadnego kodu czy online passa. Z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Każdy kto ma przerobioną konsole dostanie bana i tak czy wczesniej czy pózniej narazie M$ bardziej się skupia na nowej konsoli 720, ostatnia fala banów była 2009 roku jeżeli nie będziesz kupywał konta z Punktami i grał przed premiera w gre to bana szybko nie dostaniesz. Po prostu każdy bana dostanie za przeróbkę.

1 osoba to lubi.
  4. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Bana i tak dostaniesz nikt nigdy nie wie kiedy
    W Forze mozesz grać spokojnie online
    Po co chcesz kupowac orygianly skoro masz przerobionego xboxa ?

1 osoba to lubi.
  5. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Przerabiasz lt 3.0 jak możesz kupujesz nagrywarke ihas 124 i jedziesz jak orginalne mp nie które muszą mieć online pass.

1 osoba to lubi.
  6. LuKi Xbox 360

LuKi Xbox 360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuje wszystkim za odpowiedz. Pozdrawiam

7. LuKi Xbox 360

LuKi Xbox 360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może ktoś ma Battlefielda 3 pod LT 2.0 z chęcią bym kupił. ???
    ja mam coś dla Ciebie.
    Bana
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum