1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 - brak aktulizacji automatycznej? Puste bloki przy wyborze trybu...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gregoryfx, Listopad 7, 2013.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, ostatnio kupiłem grę Forze 4, aby trochę pograć online. Grę zainstalowałem na HDD, ale przy pierwszym uruchomieniu, nie przypominam sobie aby były aktualizację typu Title Update. Jakoś bym się tym nie przejmował, gdyby nie fakt że mam puste bloki w rozgrywce sieciowej, które oferuję tryby gry.
    Dokładnie znajduję się to: Społeczność -> Ścigaj się w sieci -> Znajdź wyścig -> i tutaj jest problem. Co mi się wyświetla już piszę:

Szybka gra a w niej tylko Szybka gra - dowolna klasa

Teraz są już dwa bloki pustę, które mogę wybrać i również bloki, rodzaj wyścigu są czyste i dziwne że mogę również wybrać.

Wybór Turn 10 a w niej puste bloki gdzie też mogę wybierać

Torowy to już jest lepiej bo widzę wszystkie klasy F,E,D,C i tak dalej...

Wieloklasowy na torze też mam wybór A i E, ABCS i tak dalej...

Drift jest Drift bez ograniczeń i Drift bez ograniczeń RWD

Sporty motorowe Próby czasowe i tak dalej jest i ich 5

Plac zabaw Barek itp...

Wyścigi innych graczy tutaj już przechodzimy do następnego okna.

Mam nadzieje że w miarę dobrze opisałem mój problem. Moim zdaniem błędy są w 4 pierwszych blokach, wliczając w to 2 całkowicie puste.
    Sprawdziłem również na dysku w folderze Forza 4, również nie widziałem aktualizacji a co w przypadku Horizon jest plik Title Update, który pobrał się podczas uruchamiania. Może zapisuję się gdzieś indziej i jest nie widoczny.
    Czy można jakoś sprawdzić czy jest aktualizacja? Np. w jakim aucie nie ma animacji zmiany biegów przed update?

Oczywiście jest to polska wersja gry pełna 2 płytowa bez dodatków DLC.

Miałbym prośbę, aby ktoś mógł sprawdzić u siebie jak to wygląda.

Bardzo proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum