1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 DLC Problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pFKablos, Marzec 27, 2012.

1. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Witam,
    Mam problem z instalacją DLC do Forza Motorsport 4. Od razu piszę, że gram na Piratach, które dopiero dziś "ukradłem".
    Gdy wkładam płytę numer 2 do konsoli kiedy gra się przygotuje abym mógł podmienić wszystko jest w porządku. Wchodzi Menu DvD numer 2 i klikam "X" w celu przejścia do ustawień zaawansowanych w których to mogę sobie wybrać 4 pakiety samochodów do instalacji i Tu zaczyna się problem. Wszystkie pakiety aut się zainstalowały poza jednym: Samochody z lat 1950-2000 nie chcą przejść instalacji. Na 64ech procentach instalacja zatrzymuje się i wyskakuje informacja iż: "Nie udało się zainstalować całej zawartości. Proszę spróbować później". Jest tak za każdym razem. Możecie coś poradzić na to, mogę skądś ściągnąć tylko ten pakiet samochodów i zrzucić na Pen Drive, czy raczej tak się nie da? Może macie jakieś wyjście?
    Dzięki za pomoc i Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum