1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 DLC

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez mjetek, Grudzień 27, 2012.

1. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam pytanie o DLC do Forzy 4. Wgrałem wszystkie DLC jakie wyszły i wszystko niby bangla, ale...Najbardziej zależało mi na dwóch samochodach - BMW F10 M5 i BMW 1M. Wg opisów dlc - te samochody mam, bo wgrałem Limited C.E. (Vip Car) (360mb), ale w grze samochodów w ogóle nie widzę, M5 jest w trybie autovista, ale widnieje przy nim czerwona flaga DLC i nie mogę tego odkryć. Coś poradzicie ? Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeczyść pamięć podręczną. Jak nie pomoże wgraj te DLC jeszcze raz.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Rozwiązałeś problem ?? Jeśli nie to spróbuj odblokować DLC w programie XM360

5. Dominik Surowiecki

Dominik Surowiecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom, Poland
    Ew. możesz odblokować z poziomu komputera, używając xbox content manager. Świetny program, ja wczoraj używałem właśnie aby odblokować dlc do forza horizon i 4 :) Jeśli będziesz miał problemu pisz na pw.

6. adaxus

adaxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc.

Skopiowalem DLC do 000002 tak jak trzeba. Włączam gre i jak zawsze miałem ze np. inne fury dostepne dopiero na CD2 to teraz nie dosc ze niemam tych z DLC to jeszcze niemam nawet tych info co są na CD2... Czy zeby DLC działało - wymagane jest zainstalowanie na HDD równiez CD2 ?

UPDATE: Faktycznie fury z DLC są ale w trybie AUTOVISTA i są na nich kłódki... Co dalej ?

7. Luis1993k

Luis1993k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    podpinam sie pod temat, podobny problem co kolega u gory. Mam Forze Goty i wgralem z dvd 2 content do HDD1\Content\0000000000000000\4D530910\000002 jednak nowych aut brak, w autoviscie odblokowalo wszystko brak napisu o instalowaniu dvd 2, aut jednak brak. Czy ktos cos pomoze poradzi.

8. Supermen

Supermen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepnę się pod temat DLC do Forzy 4.

Czy tylko mi zniknęły wszystkie możliwe dodatki? Udało mi się wreszcie dodać opcję płatności do mojego konta. Cieszyłem się jak gwizdek, że kupię sobie parę aut na których mi zależało ale ku mojemu zdziwieniu nie mam czego kupować... Auta do kupienia zniknęły. Nie ma ich w informacji o grze z opcji menu xboxa ani z pozycji gry.
    Kombinowałem, że może przez licytacje kupie auto ale nie da się.

Jestem załamany co się stało z tymi DLC.

krzys1190 lubi to.
  9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zniknęły z dnia na dzień, była pogłoska że wróci to w WK jako kompletna gra ale coś nic nie widać by się na to zapowiadało. Kto pobrał auta ten je ma kto nie pobrał ten ich już nie pobierze a wrzucenie dlc na dysk nic nie daje bo gra ich nie widzi (darmowych dlc).

Co dziwne w przypadku FM3 skasowali auta ale zostawili jakieś durne pierdoły dla avatara a w przypadku FM4 znikło wszystko, pytałem się na fb (xbop polska) ale nic nie widzą.

Granie na RGH skutkuje zablokowaniem save gdy próbujesz grać późnień legalnie bo masz w garażu auta z dlc których nie kupiłeś i gra ładuje się bez końca.

Wczytywanie...

Poleć forum