1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 GOTY- DLC problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez artur1987r, Lipiec 24, 2013.

1. artur1987r

artur1987r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chciałem zapytać, bo nie wiem czy coś źle robię czy jednak tak musi być :).
    Chodzi o Forzę 4 wersja GOTY. Zakupiłem oryginał. Czytałem, że powinna posiadać w sobie wszystkie DLC, ale tak nie jest (albo ja coś skopałem)
    Według Xboxa zainstalowały się te dodatki z karty kodów oraz paczki aut z DVD2 (wygląda na to, że ta DVD2 nie posiada więcej DLC niż inne wersje)
    Teraz kilka pytań:
    1. Czy wersja GOTY powinna mieć wszystkie dodatki takie jak np. trasy:
    - TopGear Soccer Field
    - Benchmark High Speed Ring
    lub autka np.
    - Sierpniowy pakiet Playseat Car Pack
    Dodać muszę, że na tych 3 DLC najbardziej mi zależy
    2. Czy ewentualnie, jeżeli wszystko robię OK i resztę DLC muszę niestety zakupić to, co w tłumaczeniu na polski daje ta przepustka sezonowa?
    3. Czy ta przepustka da mi 6 pakietów, których nie ma na DVD2, czyli m.in. Sierpniowy pakiet Playseat Car Pack?
    4. Nie wiem czy dobrze odczytałem, ale czy DLC z 2DVD są widoczne tylko z poziomu przeglądarki pamięci masowej- chodzi o to, że przy przeglądaniu dostępnych do zakupu DLC nie mam odhaczonych tych z DVD2?

Kupiłbym wtedy sobie te 2 tory i tą przepustkę, bo inaczej 6x paczka aut to jakoś 3360 punktów a w przepustce 2400 + 800 za tory, ale to jeszcze do przemyślenia (szkoda, że paczka Porsche jest taka droga)
    Proszę o pomoc i potwierdzenie czy jest tak jak właśnie myślę.

P.S. Wiem, że pytanie 2 łączy się z 3, ale nie mogłem tego prościej przedstawić i przepraszam, że tak dużo do czytania :).

Wczytywanie...

Poleć forum