Forza 4 GOTY ilość samochodów się nie zgadza.

Krycha1987

Banned
Witam, pytanie do posiadacza wymienionej gry, ile macie aut w grze ? Jak patrze na listę aut z GOTY względem zwykłej wersji to brakuje mi ich ponad 20, kolega posiada zwykłą Forze 4 premierówkę i ma 500 pojazdów, ja kupiłem używaną GOTY i mam ich 475, to coś chyba nie tak ?
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
może kolega ma dlc
 

Krycha1987

Banned
Ma dlc i łącznie 530 aut ale je odliczyłem od całości.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
to weź pożycz od niego i zainstaluj
 

Krycha1987

Banned
Jak mam pożyczyć dlc pobrane z live ? To jest raczej niemożliwe, chyba że bym zgrał pliki z jego dysku i wrzucił na swój, ale czy gra zobaczy te auta ? Pewnie nie bo to jest przypasane pewnie do jego konta.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
zaraz ...
żalisz się że masz za mało samochodów bo nie masz DLC czy że coś z twoją wersją gry jest nie tak ??
jak nie masz dlc to się nie dziw że samochodów mniej (w nowym opakowaniu forzy4 masz kod na samochody top gear i trasy)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie masz czasem essential czy jakoś tak?. Ona ma mniej ut i tras

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
essential edition nie ma dvd2
 

Krycha1987

Banned
zaraz ...
żalisz się że masz za mało samochodów bo nie masz DLC czy że coś z twoją wersją gry jest nie tak ??
jak nie masz dlc to się nie dziw że samochodów mniej (w nowym opakowaniu forzy4 masz kod na samochody top gear i trasy)
Że coś nie tak, ale widzisz kupiłem używkę, w takim razie się na tym przejechałem ;/ Jutro skocze do komisu i spróbuje oddać grę ale rzeczywiście w pudełku jest jakiś klucz ?

I chyba wiem dlaczego nie mam 500 aut, jak się podłącze do live to się dociągną, dobrze kombinuje ?
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Nic się nie dociągnie z live jeżeli nie masz klucza do DLC. Weź jeszcze pod uwagę to, że w Forze występują tzw. unicorn cars - ich nie kupisz w salonie ani nie wygrasz w wyścigach. Z tego co wiem są one do pozyskania tylko przez eventy Turn 10.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Forza 4 występuje w czterech wersjach
1)http://images.morele.net/full/517294_0_f.jpg
Essential Edition
W tej wersji nie ma 2dvd- dodatkowych aut i tras

2)Zwykła edycja

Dwie płyty DVD+ kod z DLC "BONUS TRACK AND CAR PACK" 078b398c.jpg Photo by dageneral05 | Photobucket

3)Edycja limitowana
Grę Forza Motorsport 4
Metalowe opakowanie
Album "Cars of Forza Motorsport 4 Presented by Top Gear"
Pakiet samochodów VIP
Pakiet samochodów Ship Bonus
Pakiet stuningowanych samochodów BMW
Zestaw 10 legendarnych amerykańskich "muscle cars"
4)Edycja GOTY
2DVD+ parę kodów na samchody i trasy


Plus dużo darmowego dlc z xbl, płatne dlc i unicorn cars!
ZALEŻY CO TWÓJ KUMPEL MA!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kwasek

Użytkownik
Użytkownik
Plus dużo darmowego dlc z xbl
Darmowych aut do ściągnięcia jest około 20 (może nawet więcej, nie pamiętam). Może to te brakujące.
 

Krycha1987

Banned
Temat w zasadzie można zamknąć, po pobraniu darmowych dlc, mam ponad 500 maszyn czyli wszystko się zgadza :)
 

Do góry Bottom