1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 - jak nagrać ją ihasem? (47% instalacji nie można odczytać płyty)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manio.pl@gmail.com, Lipiec 7, 2013.

1. manio.pl@gmail.com

manio.pl@gmail.com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam nagrywarkę ihas, nagrywałem nią już gry które chodziły bez zarzutu, mój xbox ma wgrane lt 3.0, nagrywając gry kierowałem się tym tutorialem: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Dziś ściągnąłem forze 4, miałem zamiar nagrać ją jak wszystkie inne gry.
    Przeskanowałem grę abgxem, płyta przeszła weryfikację w imgburn, miałem nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak powinno jednak przy próbie instalacji gry na xboxie przy 47% wyskakuje mi błąd że płyta jest zanieczyszczona i że nie mozna jej odczytać...

Mój dashboard to 15574.

Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam problem taki sam z far cry 3 nagrywanie staje idealnie w 50% choć gra działa z płyty. Najwyraźniej jest problem z drugą warstwą płyty ;/
    Spróbuj jeszcze z trikiem a mp3 może pomoże

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    trik z mp3 to sie stosuje jak sie nie nagrywa ihasem aby zainstalowac gre na dysku a nie wtedy jak jest zle nagrana, po pierwsze to jaka nagrywarka i jakie plyty, bo Forzy 4 bez ihasa to nawet nie masz co nagrywac

-=SETH=-// Przecież pisze, że IHAS :)

czytalem 2 razy i nie zauwazylem tego ;) w takim razie jakie plyty i ustawienia masz

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no to wychodzi na to że płyta źle nagrana skoro staje na 47% a wtedy zaczyna odczytywać drugą warstwę.
    Autor nie podał na jakiej płycie nagrywał ani w jakim stanie jest jego laser w konsoli.
    Ja bym proponował jeszcze sprawdzić płytę w nero discspeed. :D

Wczytywanie...

Poleć forum