1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FORZA 4 - Jak zainstalować drugą płytę gry(obraz .iso) na HDD?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mavcus, Maj 14, 2015.

1. Mavcus

Mavcus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    użyłem przed chwilą szukajki, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Widziałem coś podobnego, ale tam pisali o płytach cd, a ja instaluje z dysku zew, a to chyba coś innego(?).

Zacznijmy od tego że mam XBOX 360 E - RGH, RGX, LT 3.0 / LTU 3, Freeboot 17150

Gry na HDD instaluje za pomocą iso2god i wszystkie gry, które są na jednym obrazie płyty działają bez zarzutów, natomiast te gry, które są na dwóch obrazach i nie działają dobrze.

Tłumacze na przykładzie FORZA 4:
    Obraz zgrany na xboxa
    W bibliotece pojawiają się dwie zakładki z grą ( cd1 i cd2)
    Na cd1 gra pięknie chodzi tylko nie mam niektórych samochodów -> Proszą o dysk 2
    Wchodzę w katalog gier klikam cd2 i nic z tego nie wynika, bo zaraz mnie wywala.

Będę wdzięczny jeśli ktoś mnie naprowadzi postem/linkiem do tematu na to co mam zrobić.
    http://xboxforum.pl/threads/rgh-jak-dograc-dlc-i-dvd-2-forza-4.79350/ Czy to mi pomoze?
    Pozdro​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Maj 23, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Normalnie DVD1 do GoD
    A samochody i trasy z DVD2 wyciagasz content i wrzucasz na wew. HDD w Content 000000000000

4. Mavcus

Mavcus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli muszę usunąć grę z xboxa? Natomiast potem tylko płytę nr 1 "przerabiam" przez iso2god i nagrywam na konsolę? Mapy i samochody dogrywam osobno do folderu Content/000000000000 ?

5. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Tak, tak będzie dobrze.

Mavcus lubi to.
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl