1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 lusterka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sobek000, Styczeń 16, 2012.

1. Sobek000

Sobek000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam zauważyłem dzisiaj że gdy gram z kumplem na multiplayerze w forze 4 to z kamery od środka lusterka są czarne nic na nich nie widać lub jest na nich obraz ale tak jakby był na bardzo dużym zoomie. Czy to normalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mutliplayer, czyli Xbox Live czy Split Screen?
    Moim zdaniem, jeśli s/s, to zostało to zoptymalizowane do płynnego działania gry, jeśli chodzi o multi poprzez Live, to również jest to optymalizacja by nie było lagów.

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Tak jak przedmówca . Sam grałem na Splicie i miałem to samo. Najwidoczniej jest to poprostu normalne i może zostanie to naprawione w następnej odsłonie ;] .

5. Sobek000

Sobek000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zapomniałem dodać chodzi o grę na split screenie. Możliwe tak jak pan up powiedział że xbox nie ogarnia i po prostu są wyłączone. Niema co płakać dobrze że chociaż widok od środka jest na 2 graczy. Poczekamy zobaczymy może po którejś aktualizacji coś się zmieni.

Wczytywanie...

Poleć forum