1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4. Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarex249, Grudzień 15, 2012.

1. Czarex249

Czarex249 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio bardzo fajnie mi się gra w Forze. Uprzedzam, że mam pudełeczko a Xbox nie jest przerobiony. Więc jestem już w Lidze Mistrzowskiej, wyścig zwie się na torze Road Atlanta jest to 3/17 wyścig. Dostałem ostatnio Bugatti EB 110 SS. Czy ktoś kto ma tą gre może mi powiedzieć jaką klasę aut trzeba mieć? Pomocy!
    Z góry dzieki za pomoc :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przecież możesz sprawdzić jakie są ograniczenia wyścigu tzn. do jakiej klasy możesz wziąć auto itp.

4. Czarex249

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko, że problem w tym, że nie wiem jak sprawdzic jakie auta potrzeba :(. Podasz jakie trzeba mieć auto? Prosze niech ktoś pomoże, nie chce tej fajnej gry odłożyć na półkę...

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przecież przed wyścigiem masz podane jakie auta biorą udział w wyścigu.

6. Czarex249

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ha! I tu Cie mam. Wchodzę do kariery, gościu mi mówi tam ''Przenosimy sie na tor Road Atlanta.'' Powie i pojawia się komunikat. Nie jest powiedziane, ani napisane jakich aut potrzebujesz. Proszę o pomoc, chce jeszcze pojeżdzić. :D

Wczytywanie...

Poleć forum