1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 problem disc 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ratajek, Październik 14, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Otóż gdy próbuje zainstalować na dysk pliki z drugiej plyty (mam oryginała) to wyskakuje mi błąd "Nie można zainstalować tej gry." Z disc 1 nie miałem problemów, a z tą nie wiem. Pomóżcie.

EDIT: Bardzo przepraszam źle użyłem szukajki. Znalazłem odpowiedź. Temat do zamknięcia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    przeczyściłeś płytę ? nic nie pomogło idz do sklepu żeby sprawdzili czy gra uszkodzona jeśli tak to wymień na 2 grę .. Wiadomo potrzeba do takiego myku paragon zakupu ..

4. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Zle wytloczona plyta lub laser jest na wykonczeniu. Sprawdz na innej konsoli czy sie zainstaluje, jesli nie to reklamuj u sprzedawcy gre. Mysle ze z wymiana na inny egzemplarz nie bedzie problemu:) pzdr!

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

5. Dzikoos

Dzikoos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    drugiej plyty nie instaluje sie z poziomu dashboardu tylko z poziomu gry tam sie gdzies wybiera zainstaluj dysk 2

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    I każecie gościowi latać po sklepach i wykonywać zbędne manewry, nie wiedząc o co chodzi...
    Dysk drugi instaluje się z menu głównego Forzy 4.

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  8. amaavel

amaavel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja mam pytanie bo mam xbox slim z 4gb ;p czy do gry wymagana jest intalacja? czy mozna grac na samych plytkach? no i przede wszystkim jak to wyglada, normalnie czy jakos moze sie przycina albo bardzo dlugo laduje
    pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum