1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zielarzowy, Luty 4, 2013.

1. zielarzowy

zielarzowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z graniem po sieci a mianowicie:
    Mam triala do xbox live na 48h, wszystkie wyścigi w sieci śmigają super, ale gdy chcę wejść np. z kumplem na jeden serwer poprzez "wyszukaj wyścigi innych graczy" (czy coś takiego) to gdy jeden z nas wejdzie na serwer to druga osoba już nie może i pojawia się taki komunikat: "Ze względu na problemy z siecią nie można aktualnie połączyć z konsolą innego gracza". Próbowaliśmy już chyba wszystkiego, od próby do wejścia na serwer jednocześnie aż do usunięcia siebie ze znajomych i nic nie działa :( Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum