1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4, przestaje czytać płyte.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matioza91, Październik 7, 2012.

1. Matioza91

Matioza91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Pożyczyłem ostatnio od kumpla xbox 360 s 250gb i kupiłem sobie grę forza 4 z racji że jestem wielkim miłośnikiem motoryzacji, dodam że gra jest oryginalna. Nie wymagałem nic więcej od pożyczonej konsoli niż aby poprawnie działa. Ale kur.. niestety jest problem. Przechodzę w karierze do dwudziestego wyścigu i gdy odpalam dwudziesty pierwszy wyścig wyskakuje mi komunikat aby przetrzeć płytę mokrą szmatką. Płyta jest nowa!!! nie porysowana!! Więc co te dziadostwo chce? Dodam że xbox też jest oryginalny, gra odpala się normalnie problem zaczyna się gdy chce odpalić kolejny wyścig w karierze. Gra również nie chce się zainstalować, przy 44% wyskakuje błąd ze ścierką. Dysk wyjmowałem, savy zgrywałem na pena i z pena ładowało savy nic. Próbowałem wszystkiego. Może wy debeściaki od tego szajsu mi pomożecie! JA chce po prostu tylko po zapierdzielać fajnymi furami! Usuwałem pamięć podręczną i nic. Wcześniej doszedłem do mniej więcej takiego samego momentu w karierze i miałem ten sam problem. Usunąłem savy i grałem od początku ale znowu to samo. Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    no to moze wina lezy w napedzie laser itp

4. Matioza91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To byłoby w 100% logiczne w momencie jak by gra w ogóle nie chciała się odpalić. A gra działa tylko w danym momencie kariery przestaje kręcić płytą a konkretnie jak odpalam wyścig, jak biorę jazdę testową jakąś furą to się odpala bez problemu. A inne płyty czyta też. A co to chodzi?

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    to jeszcze luknij u kogos innego czy też wywala błąd

6. Matioza91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Średnio mam u kogo ale coś wykombinuje. Kurna ktoś wie na tą chwile o co to może chodzić?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Forza 4, przestaje czytać płyte.

Stawiam na płytę

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. Matioza91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zobaczymy, ziomek znalazł u siebie na chacie płytkę od Forzy 4 i stestujemy. Napisze czy pomogło.

Wczytywanie...

Poleć forum