1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtus1153, Grudzień 4, 2011.

1. wojtus1153

wojtus1153 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, kupiłem wczoraj forze 4 i mam takie pytanie, czy można odpalić jakoś ten tor Top Gear żeby np strącać te kule samochodem, albo uderzać piłkę do bramki? Wgl jak odpalić ten tor Benchmark tak żeby był FullCirucit bo zawsze mam tylko dany odcinek w wolnej grze... A jeszcze tak na marginesie, czy w tej odsłonie forzy mogę się spodziewać, dnia/nocy i zmiennych warunków atmosferycznych?

Dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do tego trybu Top Gear to bodajże jest on dostępny na multi :) W grze niestety nie ma nocy i zmiennych warunków pogodowych :) a szkoda może dodadzą w 5 :)

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    co do top Gear to jeżeli chcesz na nim pojeździć to jest on w jeździe próbnej bodajże przed ostatni . A co do tych kręgli to są na 100% w karierze normalnie bo już kilka takich sytuacji miałem ... tylko musisz po prostu trafić na to . A Benchmarka w czwórce nie mam więc niestety nie pomoge :/

no to rzeczywiście chyba źle to zrozumiałem ... albo mialem na myśli te kręgle i tak napisałem po prostu ... sorry za spam w takim razie :p

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeczytaj dokładnie jego post :) Wojtus1153 nie chodzi o kręgle :) tylko o tzw. piłkę nożną z udziałem samochodów :)

Wczytywanie...

Poleć forum