1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 a Forza Motosport styl jazdy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ufo000000, Wrzesień 7, 2016.

1. ufo000000

ufo000000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich uzytkownikow tego forum.

Na stare lata po Playstation 3, PC za blisko 10000zl postanowilem sobie kupic xbox 360 z racji ze nigdy nie mialem konsoli od microsoftu (jedynie pada bezprzewodowego do PC). Z konsola dostalem gre Forza Horizon 2, i chcialbym sie zapytac czy model prowadzenia pojazdow jest identyczny lub bardz podobny do tego z serii motosport, czy jest on znacznie rozniacy sie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    różni się... motorsport to symulacja a horizon bardziej arcade...

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale on ma 360tkę, a nie XO więc nie sprawdzi :p Trochę strzał w kolano kupować tak starą konsolę :p

6. krzys1190

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A to zostaje tylko się zaopatrzyć w swoją kopię gry bo dema FM3/4 nie ma, sama gra chodzi teraz za 10/20zł więc mała strata nawet jak się nie spodoba.

7. ufo000000

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie jest to strzał w kolano, kupilem ta konsole swiadomie zeby ograc chociazby exclusiwy. Mam na pokladzie PC 2 sztuki GTX 980ti takze stac mnie aby dzisiaj isc i kupic xbox one oraz PS4 na raz. Pytam dlatego bo czesto sie slyszy ze Forza jest to lepszy symulator od Gran Turismo, a grajac godzine w F Horizon 2 jestem na tyle rozczarowany ze moge powiedziec iz model prowadzenia samochodu ma niewiele wspolnego z prowadzeniem prawdziwego auta. Nie ma startu do GT pod zadnym wzgledem. I chcialem sie zorientowac czy w serii motosport wyglada podobnie. Jesli tak to sobie kupno od razu moge darowac. Ale zeby nie bylo ze krytykuje xboxowe exclusiwy-gram w Fable 2 i calkiem mi sie podoba :)

8. krzys1190

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co ty porównujesz Horizon do GT ? Jak już to Horizon - DriveClub / Motorsport - GranTurismo :)

kuleczka91 lubi to.
  9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyłącz sobie wszystkie ulepszacze w FH2 to troszkę inaczej zacznie się jeździć, ale fakt faktem FH2 to bardziej rozrywkowa gra, a seria Motorsport to bardziej zbliżona do symulatora, tam masz tory, tory i tak do zrzygania i znudzenia.

10. ufo000000

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No dlatego sie pytam. Horizon mam bo dostalem z konsola, ale jesli samo prowadzenie samochodow jest takie samo to ja dziekuje. Jesli inne to moge kupic.

11. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Jasna cholerka, 3 razy dostałeś informację że inna, a za każdym razem biadolisz, ze jesli takie samo, jeśli takie samo, jeśli takie samo - ile masz jeszcze razy usłyszeć że jest inne w Motorsport? Każdy użytkownik forum ma Ci odpowiedzieć? Swoją drogą google nie znasz? Ciężko sprawdzić recenzje i opinie sieci?

12. ufo000000

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cos taki nerwowy, zanim wyslalem ostatni post piszac z telefonu padly dwie ostatnie odpowiedzi ktorych nie widzialem.

13. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    :hilarious:

Kendzi76 i Tincu lubią to.
  14. Tincu

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja po prostu nie lubię naprawdę głupich pytań. Odpowiedzi na nie mogłeś znaleźć sam u wujka google w ciągu kilku sekund. Dzisiejsze czasy są o wiele łatwiejsze a i tak ludzie mają problem z wyszukaniem najprostszych informacji - masz możliwość zobaczenia gameplaya, poczytania recenzji na wieeeelu stronach w różnych językach, przejrzenia topiców na wieeeelu forach w wielu językach - a zamiast tego zadajesz pytanie, które sorry, ale jest wyjątkowo głupie - nawet nie zadałeś sobie trudu poczytania o różnicach w serii horizon i motorsport, jakbyś zadał sobie ten trud, to byś nawet nie pytał... Wszystko chciałbyś miec podane na tacy?

Wszędzie , dosłownie wszędzie, wszyscy piszą, że horizon to fajny arcade, a motorsport to gra podchodząca pod sima.

Kiedyś jak internetu nie było tak łatwo dostępnego, albo poszukałbyś w swoich starych pismach (które byś musiał kupować by cokolwiek wiedzieć o grach) gdzie miałbyś wszelkie informacje, albo byś nic nie wiedział i zadawał to pytanie sam sobie, teraz masz mnóstwo mozłiwości a nawet nie chcesz dla własnego interesu sprawdzić takich podstaw...

edit:

PS tak, te dwie odpowiedzi zmieniają wszystko, zdecydowanie! Poczekaj na kolejna setkę, bo w sumie w tym wątku wciąż ich za mało, to wtedy może się upewnisz :)

15. ufo000000

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ciebie po prostu wkur.... zona, konsola, samochod itp dlatego zachowujesz sie jk psychol :) zadalem pytanie, ktos kto gral w cala serie odpowiedzial krotko szybko i na temat. I temat mozna zakonczyc. Gre kupie i zagram jak skoncze Fable. A jak ogolnie nie miales checi odpowiadac i uznajesz pytanie za glupie to dziwne ze chcialo ci sie takie wiersze przydlugawe tworzyc...

16. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro stac Cie na zakup kompa za 10 tysi, obu konsol tej generacji w jednym zakupie to co Ci wisi kupic gre wartosci nie wiem 100-150 zl zeby przekonac sie czy jest tego warta czy nie. Jak Ci sie nie spodoba to pogonisz i tyle. A tak tracisz swoj, czyjs czas. Troche to smieszne ze zal Ci kasy na gre skoro jestes taki dziany zeby pojsc kupic obie konsole za jednym zamachem

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

17. ufo000000

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie, wlasnie po to pytam zeby nie tracic czasu i nerwow na tandetna gre. Pieniadze tu zadnej roli nie graja.

18. Tincu

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

tracisz tylko czas ludzi, czyli masz w du** użytkowników tego forum.

I frajerze, jeszcze raz powiesz cokolwiek na temat mojej partnerki, to dostaniesz w kły - wówczas zobaczysz co to znaczy psychol, bo jedno, to fakt, ze jesteś kimś, kto ma gdzieś innych i idzie na wygodę, ale nie obrażaj mnie, mojej kobiety, bo za to można dostać po buzi, jasne?

Jak nie wiesz co to psychol, to sobie gdzieś sprawdź, a konsola i samochód tym bardziej mnie nie wkurzają - są to przedmioty martwe, mogę się wkurzać na własny brak umiejętności w grze, a nigdy na rzecz martwą, natomiast na kogoś kto zadaje durne pytania milion razy mogę się wkurzać, bo siłą rzeczy powinieneć w teorii być istotą myślącą, szanującą innych.

I tak kilka osób odpowiedziało, a Ty nadal zadawałeś w kółko to samo durne pytanie. Wiersze długie lubie, bo mam dziwne zboczenie walki z wiatrakami czyli ludzką głupotą, leniwością itp.

19. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    185
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Mechanika gry różni się i tyle w temacie każdy ma swoje zdanie dla mnie GT i sterowanie w tej grze to śmietnik gdzie forza niszczy sterowaniem i grafiką a jak masz kasę to warto żebyś kupił konsole next genową i tyle ograsz stare tytuły i nowe PS. Lepiej zmień na sli 1080 bo maxwelle to staruszki :p

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2016
  20. ufo000000

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale po co odpowiadasz na GLUPIE PYTANIE? Jest tu od tego moderator zeby glupie tematy usuwac, zamykac itp, ty mnie nie umoralniaj bo charakter mam juz uksztaltowany i pouczaj ludzi w swoim gronie. Hmmm dawno dawno temu ludzie mowili ze uzytkownicy PS3 sa przewaznie starsi, powazniejsci, a na xbox 360 siedza gowniarze przewaznie z braku pieniedzy na gry, piraca i prezentuja ogolne chamstwo... nigdy w takie cos nie wierzylem bo nie wierze w byle co, nie oceniam ludzi po wygladzie, samochodzie, ubraniu, stanie majatkowym. Ale widze ze cos w tym jest. Wejdz na forum PS i popatrz jaka tam jest kultura. Jak jest jakis glupi temat to poprostu nikt glosu nie zabiera i moderator go usuwa. A nie wpadaja tacy jak ty i robia z niego smietnik. I takich jak ty moderator powinien kosic bo to nie jak psuje atmosfere, poziom forum, to ty zaprezentowales swoje zachowanie, wychowanie na poziomie DNO. Oczywiscie w zadnym wypadku NIE CHCIALBYM OBRAZIC POZOSTALYCH SZANOWNYCH FORUMOWICZY. Jak bym wiedzial ze tak cie zdenerwuje moim tematem ze pewnie teraz nie bedziesz mogl zaspac gwarantuje ci ze nie napisal bym go tu.

Kendzi dzieki za odpowiedz. Nie wykluczone ze kupie za jakis czas next gena.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 7, 2016
  21. Tincu

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

ufo fajfusie, ciągle mnie obrażasz a nie znasz mnie, typowy kozak w necie, pi** w swiecie - zacząłeś schodzić na poziom dna, to ja tym samym odpowiedziałem. Masz ukształtowany charakter lenia, fakt lepiej go nie zmieniać, bądź dalej leniem, dla mnie EOT nie odpisuje więcej w kierunku twojej osoby, ty do mnie tym bardziej nic więcej nie pisz

Wczytywanie...

Poleć forum