1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 - Alpinestars Car Pack

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nowy miesiąc przynosi kolejną paczkę samochodów do Forza Horizon 2 na konsoli Xbox One. W majowym pakiecie „Alpinestars Car Pack” wymieszano starsze pojazdy z najnowszymi modelami, a konkretniej:
    • 2015 Chevrolet Corvette Z06
    • 1953 Chevrolet Corvette,
    • 1991 Jeep Grand Wagoneer,
    • 2015 Audi TTS Coupé
    • 1970 AMC Rebel "The Machine"
    Za darmo każdy gracz może pobrać 1992 Bugatti EB110 Super Sport.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Nie rozumiem po co kupiłem Car Pass, skoro za kolejny pack muszę płacić 17,99 zł.

4. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Przeczytaj dokładnie opis Car Pass - tam jest wyraźnie zaznaczone, że obejmuje on tylko pierwszych 5 czy 6 paczek samochodów począwszy od października co miesiąc. Wszystkie kolejne od Fast and furious będą płatne. Potwierdzałem to w supporcie.

KubaFreeStyle lubi to.
  5. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Ta tam w sumie nie żałuję. Myślałem, że na tych paczkach z Car Passa się skończy a jednak packi dostajemy nadal. 18zł miesięcznie to nie majątek. Szkoda tylko, że samochody z nich nie są zbyt interesujące - z tej paczki to może tylko Bugatti i TTS (czemu nie TTRS?). Osobiście i tak czekam tylko jak wydadzą Pre-order Car Pack, bo nie wierzę, że go nie wypuszczą (pomimo odgórnych informacji o eksluzywności). Dal nich to kasa a i sami dobrze wiedzą, że ludzie zamawiając preorder musieli wybierać pomiędzy dostępnymi samochodami, a są tacy, którzy chcą mieć wszystkie auta. Tak samo z resztą jak to było w pierwszej cześci. I jak to się skończyło? Ostatnią paczką była właśnie ów PreOrder Car Pack ;)

6. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    No ten car pass troche zadziwia, myślałem że paki do końca będą free, kupiłem już ff pack i wystarczy póki nie dadzą czegoś porządnego, za kilka samochodów 18zł, niby tragedii nie ma ale ja sie nie skusze. Ultimate edition powinien mieć wszystkie paczki darmowe, nie po to płaciłem tyle kasy za gierke ;)

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    poprostu trzeba czytac co sie kupuje, jest wyraznie zaznaczone co obejmuje Car Pass

Wczytywanie...

Poleć forum