Forza Horizon 2 — czuć "nextgen" — porównanie wersji XOne z X360

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Już za dwa dni premiera! Posiadacze konsol Microsoftu pewnie zacierają ręce. Jednak zanim pochłonie was gra rzućcie okiem jak prezentują się nowa Forza na XOne i X360. Dla wszystkich ludzi, którzy mają odruch wymiotny przy porównaniach grafiki — pierwsze 15 minut gry z XOne.

Nad wersją XOne czuwali twórcy FH — Playground Games, wersja na X360 została powierzona studiu — Sumo Digital, którzy nie raz maczali palce w wyścigach i często zajmowali się wersjami na kieszonsolki. Choć posiadacze konsol MS mogą ich kojarzyć tylko z grami na kinecta. W FH2 wykorzystali silnik z pierwszej części i wycisnęli z poczciwego X360 ostatnie soki.



Poniżej znajdziecie grafiki na których bez zbędnego wysiłku widać różnicę pomiędzy platformami.

Wersja na X360 ma gorsze tekstury, oświetlenie i bloom. Nie ma mowy o zaawansowanych efektach HDR, DoF.

Jednak gra nie prezentuje się źle, po prostu wersja na XOne wygląda tak dobrze!



Sprawdźcie sami.













Na koniec obiecany filmik — pierwsze 15 minut z Forza Horizon 2 na XOne.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jednak gra nie prezentuje się źle, po prostu wersja na XOne wygląda tak dobrze!

Buehehehe.
Wiadomo jak ktoś grał w demo na XO i później nagle ma zagrać na X306 to jest reakcja WTF?! No ale nie oszukujmy się.. miłym posunięciem jest fakt, że w ogóle dostaliśmy FH2 na X360. Bo mogli olać sprawę tak jak z F5, która też spokojnie mogła sobie jeszcze wyjść na X360 z lekko podrasowaną grafiką.. coś ala F4 po lifcie :)


Tak na marginesie - Jakby FH2 wyszedł na PC to PC zmiótł by wersję na XO.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to wydanie x360 jest zrobione z grubsza.
 

piccolo

Banned
Minus to nie grafika a brak polskiego dubingu. Cieszyć się ,że wogule to na 360 jest. Porównaniu z One grafika wygląda jak ps2.

-=SETH=- //ort
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Minus to nie grafika a brak polskiego dubingu. Cieszyć się ,że wogule to na 360 jest. Porównaniu z One grafika wygląda jak ps2.

-=SETH=- //ort
Na allegro sprzedają wersje z dubbingiem więc stawiam że w horizon 2 na xbox 360 jest polski dubbing.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
SZCZENA opadła przy XO :)
 

Morwi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałem kupować na X360 ale wolę się wstrzymać do wiosny kiedy kupuje XONE, jednak 200 zł piechotą nie chodzi. A wersja na X360 to pierwszy Horizon z inną mapą. Miałem okazję zagrać w FH2 na XONE i gra jest miodna absolutnie po FM5 jak dla mnie tytuł startowy.
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętajmy że to dopiero początek na XONE i pewnie z czasem gry będą wyciskać z konsoli jeszcze więcej...Tak czy inaczej fajnie że na X360 udało się to wypuścić.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pamiętajmy że to dopiero początek na XONE i pewnie z czasem gry będą wyciskać z konsoli jeszcze więcej...Tak czy inaczej fajnie że na X360 udało się to wypuścić.
Raczej nie bo juz teraz konsola nie daje rady. Może poprawią optymalizację i tyle. Na więcej nie liczcie.
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zgadzam się w 100%, jeżeli chodzi o grafikę. Niestety Xbox 360, kosztował na początku 3000 zł, a teraz Xbox One 1600 zł, więc musieli zaoszczędzić. Z niczego się tak niska cena nie wzięła. Dzisiejsza generacja będzie MAX 3-4 lata. Takie jest moje zdanie.
W ogóle żyjemy w takich czasach, że nowe modele i wychodzą bardzo często, czy to telefonów, tabletów i wiele innych produktów. Różnica praktycznie żadna, ale już "numerek" wyżej.
 

Morwi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale i tak przeskok jakości grafiki z X360 na XONE jest olbrzymi, mnie akurat cieszy przystępna cena XONE i nie mam nic przeciwko jak za 4-5 wyjdzie następca.
 
Moim skromnym zdaniem na 360 wygląda już bosko a co dopiero na one. Mówcie co chcecie ale dla Forzy warto kupić Xo a nie PS4.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy tylko mi się wydaje, że FH2 na X360 wygląda ciut gorzej niż FH1 na X360 jeśli chodzi o widoki?
 

Do góry Bottom